"Na dobre i na złe" odcinek 719. Wilczewska umiera?! Hania odkryje jej tajemnicę i powie Michałowi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Hania zauważa, że Barbara źle się czuje i szybko łączy ze sobą fakty. Co tak naprawdę Barbara ukrywa przed synem? Grozi jej śmierć? 719. odcinek "Na dobre i na złe" będzie testem szczerości dla Hani i Barbary!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 719. w środę, 7.11.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Barbara (Agnieszka Pilaszewska) jest nie tylko matką Michała (Mateusz Janicki), ale i utalentowanym chirurgiem. Doktor Sikorka (Marta Żmuda-Trzebiatowska) podpatruje ją w pracy starając się nauczyć jak najwięcej. Szybko więc zauważa, że Wilczewska nie czuje się najlepiej i w tajemnicy przed wszystkimi bierze leki! Co podejrzewa Hania? Czy wyciągnie coś od matki Michała? Wszystko wskazuje na poważną chorobę, która jest w zaawansowanym stadium! Czy wpłynie na pracę Wilczewskiej?

Panna młoda na oddziale w Leśnej Górze. Barbara źle się czuje. Co ukrywa? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Hania nie potrafi zachować swoich podejrzeń dla siebie. W rozmowie z Michałem zasugeruje, że coś dolega jego mamie.
-To był omam węchowy, rozumiesz? Znaczy... tak to wyglądało. Ja wiem, że ludzie mają różną czułość węchu. Jedni są przewrażliwieni, inni kompletnie przytępieni pod tym względem, ale... to było naprawdę... To może być jakiś objaw.
- Czego?
- Może panikuję, ale wolałam ci powiedzieć. Pewnie to nic takiego, ale lepiej być czujnym...

Wilczewska w rozmowie z synem nie będzie chciała przyznać się do poważnej choroby i wciąż będzie milczeć. Czy jednak znajdzie w sobie odwagę, aby wyznać prawdę bliskim, który bardzo się o nią martwią? Czy nie będzie za późno? Najnowszy odcinek "Na dobre i na złe" już 7 listopada o 20:55 w TVP2!

Oszustwo Molendy wyjdzie na jaw? Falkowicz odkryje mistyfikację? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×