"Na dobre i na złe" odcinek 720. Barbara wyjawia prawdę o swoim guzie mózgu! Co Bart powie po konsultacji? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 720. odcinku "Na dobre i na złe" Wilczewska nie jest już w stanie dłużej ukrywać swojej choroby. Mimo namów lekarzy nie zamierza też się leczyć. Czy jeszcze jedna konsultacja i rozpacz syna wpłyną na zmianę jej decyzji?

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 720. już w środę, 14.11.2018 o 20.55 w TVP2! - sprawdź program tv

W końcu tajemnica Barbary (Agnieszka Pilaszewska) wychodzi na jaw. Prawda o glejaku, złośliwej zmianie nowotworowej w jej mózgu będzie druzgocąca nie tylko dla Hani (Marta Żmuda-Trzebiatowska), która od pewnego czasu podejrzewała, że Wilczewskiej coś dolega. Guz w mózgu matki oraz fakt, że tak długo go ukrywała przede wszystkim dotknie Michała (Mateusz Janicki). Co gorsza, Wilczewska nie chce poddać się leczeniu, mimo że wszyscy lekarze jej to zalecali. -Chcę dobrze wykorzystać czas, który mi został… razem z synem - wyzna w rozmowie z Michałem.

Julka będzie udawać żonę Marcina! Zapomniała już o Barcie? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 720. odcinku "Na dobre i na złe" Wilczewski nie chce pogodzić się ze słowami matki. Poddanie się chorobie zamiast walki jest dla niego niedopuszczalne i za wszelką cenę pragnie zmiany jej decyzji. Natychmiast odnajduje profesora Barta (Piotr Głowacki), najlepszego neurochirurga w Polsce i prosi go o konsultację sprawy matki.

Dokładnie zapoznając się z dokumentacją medyczną Barbary potwierdza, że glejak znajduje się w trudnej lokalizacji i powodzenie całkowitej resekcji jest nikłe. Czy Barbara zmieni decyzję pod wpływem namów i żalu syna? Oglądaj 720. odcinek "Na dobre i na złe" w TVP2, a po więcej szczegółów sięgnij po program tv!

Ślub Falkowicza i Smudy! Pechowy dzień pełen przeszkód! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×