"Na dobre i na złe" odcinek 720. Jędrek ucieka ze szpitala! Wiktoria odnajdzie go i znowu uratuje mu życie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Chłopiec z domu dziecka, Jędrek, ucieknie ze szpitala w Leśnej Górze! Wiktoria od razu ruszy na poszukiwania, ale czy znajdzie go na czas? Sprawdź co wydarzy się w 720. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 720. w środę, 14.11.2018 o 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Odkąd pacjentem szpitala został Jędrek (Iwo Wiciński), Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) postawiła sobie za punkt honoru, by mu pomóc. Był to dla niej nowy cel w życiu, po tym jak straciła ukochanego Adama (Grzegorz Daukszewicz). Poza tym Jędrek przypomina jej zmarłego narzeczonego. Między innymi dlatego uratowała go od operacji, której mógł nie przeżyć i umieściła znowu w Leśnej Górze. Pewnego dnia chłopiec znika!

Wiki nie chce dopuścić do operacji Jędrka! Wychowanek domu dziecka umrze? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 720. odcinku Wiktoria, niezadowolona z wyników pracy policji, postanowi sama szukać chłopca. Po kilku godzinach, w końcu znajdzie go w jego ulubionej kryjówce - punkcie naprawy komputerów. Jednak nastolatek na widok Consalidy wcale się nie ucieszy. Dojdzie do kłótni.
- Wracajmy do szpitala…
- To se wracaj! (…) Nie będę z tobą gadał, rozumiesz?! Znalazłem lekarza, który za kasę zamknie mi to ścierwo i tym razem mi nie przeszkodzisz! Nie dotykaj mnie!

Chłopiec będzie chciał zrobić wszystko, by móc znowu normalnie żyć. Spróbuje wyrwać się Wiktorii, która od razu zauważy, że Jędrek cierpi. Wtedy jego stan pogorszy się i chłopak osunie się na ziemię! Wiktoria stwierdzi niedrożność jelita. Consalida zadzwoni po pomoc, ale czy przyjdzie ona na czas, aby uratować mu życie? Oglądaj koniecznie nowe odcinki "Na dobre i na złe" w TVP2!

Barbara wyjawia prawdę o swoim guzie mózgu! Co Bart powie po konsultacji? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Katarzyna Dąbrowska i Grzegorz Daukszewicz o Wiki i Adamie w "Na dobre i na złe"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×