"Na dobre i na złe" odcinek 720. Julka będzie udawać żonę Marcina! Zapomniała już o Barcie? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 720. odcinku "Na dobre i na złe" Marcin poprosi Julkę o pomoc - chce, aby udawała jego żonę. W szpitalu pojawia się też jego była dziewczyna Wera. Czy Molenda będzie grał na dwa fronty? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 720. już w środę 14. listopada o 20.55 w TVP2! Sprawdź program tv

Marcin Molenda (Filip Bobek) od dawna kręci się koło Julki (Aleksandra Hamkało). Mimo, że ona kocha Barta (Piotr Głowacki) to przystojny anestezjolog nie odpuszcza i chce odsunąć dziewczynę od profesora.

Julka będzie miała romans z Marcinem?! Co z Bartem? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

W 720. odcinku "Na dobre i na złe" Marcin dowie się, że zwolnił się apartament, którego koniecznie chciał kupić. Poprosi Julkę, aby udawała jego żonę podczas wizyty w mieszkaniu. Burska będzie zakłopotana, ale nie odmówi! Na spotkaniu z pośredniczką, Marcin będzie wykonywał wiele gestów w stronę Julki, by uwiarygodnić swoje kłamstwo. Po powrocie do szpitala para spotka Werę (Magdalena Celmer), która wyszła z ośrodka leczenia uzależnień na przepustkę. Nie będzie zadowolona widząc lekarzy razem i gdy zostanie sama z Julką, wprost zapyta co ich łączy. Burska wyjaśni jej, że tylko przyjaźń, a Wera nie będzie umiała ukryć radości.

Wieczorem Molenda zabierze Werę do klubu, w którym kiedyś upijali się do nieprzytomności. Zamówi alkohol dla obojga i stwierdzi, że muszą uporać się z przeszłością, bo są już zdrowi. W dodatku, Marcin wskaże dilerowi narkotyków, by sprzedał je Werze. W co gra Molenda? Czy chce pozbyć się Wery i być z Julką? Odpowiedź w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe".

Oszustwo Molendy wyjdzie na jaw? Falkowicz odkryje mistyfikację? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×