"Na dobre i na złe" odcinek 720. Marcin robi wszystko, by zbliżyć się do Julki. Burska proponuje mu randkę! [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]

Marcin robi wszystko, by zbliżyć się do Julki i cynicznie wykorzystuje fakt, że jego rywal – profesor Bart – walczy w ośrodku z nałogiem. Jak daleko posunie się się lekarz, by zdobyć „ukochaną”? Sprawdźcie, co wydarzy się w 720. odcinku „Na dobre i na złe”!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 720. już w środę 14. listopada o 20.55 w TVP2! Sprawdź program tv

W kolejną środę doktor Molenda (Filip Bobek) poprosi Burską (Aleksandra Hamkało), by… udawała jego żonę. Podczas spotkania z agentką nieruchomości. Julka w końcu spełni jego życzenie i będzie się przy tym świetnie bawić. Gdy oboje wrócą do szpitala ich zażyłość od razu zauważy Wera (Magdalena Celmer). Dziewczyna wyjdzie z ośrodka odwykowego na przepustkę, odwiedzi Marcina w pracy…

Gdy zobaczy lekarza z Julką, poczuje ukłucie zazdrości i postanowi z rywalką szczerze porozmawiać.
- Macie romans?
- Słucham?
- Ty i Marcin… Jeśli coś między wami jest… powiedz mi. Nie będę się wpieprzała. Chcę, żeby był szczęśliwy... Nawet, jeśli nie ze mną.
- Jesteśmy przyjaciółmi, to wszystko…

Julka będzie udawać żonę Marcina! Zapomniała już o Barcie? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Słysząc taką odpowiedź, Wera z radości wręcz rzuci się lekarce na szyję. Za to Burska zaproponuje później Marcinowi… wspólną randkę.
- Widziałem, jak rozmawiałaś z Werą…
- Po tym wszystkim, co ostatnio przeszła… wygląda, że naprawdę wychodzi na prostą.(…) Powinniśmy kiedyś pójść na randkę!
- Też tak myślę…
- Podwójną. Ja i Artur, ty i Wera!

Doktor Molenda uzna w końcu, że Wera stanowi problem, którego musi się pozbyć. Tego samego wieczoru lekarz zaprosi byłą ukochaną do klubu i zrobi wszystko, by dziewczyna zapomniała o hamulcach. Gdy Wera w końcu mu zaufa - i ulegnie pokusie - Marcin zrzuci nagle maskę i „ukochaną” odepchnie, łamiąc tym dziewczynie serce.

Nie będzie żadnego jutra! Myślisz, że mógłbym się związać z kimś takim? Byłaś i zawsze będziesz śmieciem…

Barbara wyjawia prawdę o swoim guzie mózgu! Co Bart powie po konsultacji? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W finale lekarz podejdzie do znajomego dilera i... wskaże mu Werę jako łatwy cel. Gotów na wszystko, by dziewczyna zeszła mu w końcu z drogi - nawet na zniszczenie jej życia. Czy Wera sięgnie po narkotyki i wróci do nałogu? Czy Julka w końcu zorientuje się, że Marcin wcale nie jest jej przyjacielem - i cały czas nią manipuluje? Przekonamy się już wkrótce, w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×