"Na dobre i na złe" odcinek 721. Borys wyzna miłość Hani? Pójdą na randkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Borys stara się zatrzeć złe wrażenie po incydencie ze stażystką. Wyzna Hani, że chciałby pójść z nią na randkę. Co na to Sikorka? Sprawdź, co wydarzy się w 721. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 721. w środę 21 listopada o 20.55 w TVP2! - sprawdź program tv

Borys (Marcin Zacharzewski) zdaje sobie sprawę, jak źle wypada w oczach Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Sytuacja, w którą wmanewrowała go stażystka i pozycja, w jakiej przyłapała ich Sikorka wydawały się zdecydowanie niezręczne! Jakubek zapragnie wytłumaczyć koleżance, że nie było w tym jego inicjatywy i, że to tylko niefortunny zbieg okoliczności. -Nigdy nie wykorzystywałem stanowiska ani nikogo nie molestowałem - wytłumaczy Hani, wręczając jej niemały bukiet kwiatów. Czy zauroczy tym Sikorkę?

Ślub Falkowicza i Smudy! Pechowy dzień pełen przeszkód! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niedługo później Borys dowie się, że Hania zaprosiła Michała (Mateusz Janicki) do hotelu rezydentów na kolację i film. Będzie z tego powodu niezadowolony i zareaguje niezwykle emocjonalnie. Stanie się nieprzyjemny i zabierze lekarce kwiaty, które wcześniej od niego dostała. Będzie to na tyle niezrozumiałe zachowanie, że Sikorka zażąda wytłumaczenia. Wedy Jakubek wyzna, że pragnie pójść z nią na randkę, ale nie jako "ten trzeci".

Jak zareaguje Hania na taki obrót sytuacji, zmienne nastroje i wyznanie Borysa? Oglądaj "Na dobre i na złe" w środy o 20.55 w TVP2! Sprawdź program tv i poznaj więcej szczegółów!

Barbara wyjawia prawdę o swoim guzie mózgu! Co Bart powie po konsultacji? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jc (gość)

    Nie pójdzie z nim na randkę przy kocha Michała

    05.11.2018 12:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×