"Na dobre i na złe" odcinek 721. Ślub Falkowicza i Smudy! Pechowy dzień pełen przeszkód! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Pan młody straci głos, organizatorka ślubna połknie igłę, a panna młoda zaleje się łzami po rozmowie z byłym narzeczonym! Czy dojdzie do ślubu Kasi i Andrzeja? Sprawdź, co wydarzy się w 721. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 721. w środę, 21.11.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W końcu nadchodzi dzień ślubu Kasi (Ilona Ostrowska) i Falkowicza (Michał Żebrowski)! Mimo wielu starań pary młodej i wedding-planerki Aleksy (Michalina Sosna), niestety już od początku wszystko będzie nie tak. Rano, Andrzej obudzi się bez głosu. Od razu popędzi na izbę przyjęć, ale Tretter (Piotr Garlicki) zauważy, że to objaw nerwicy, a nie choroby gardła.

Michał spotyka się z Matyldą. Dziewczynka sprowadzi na niego kłopoty! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na domiar złego Aleksa potknie się na tyle pechowo, że połknie igłę! Organizatorka ślubna trafi do szpitala w Leśnej Górze, a zajmie się nią Falkowicz, który cudownie odzyska głos. Chirurg zleci badania, które wykażą, że igła wbiła się w przełyk na skos. Tretterowi jednak uda się ją wyciągnąć. Dodatkowo, kiedy Kasia pójdzie do fryzjera i zapomni telefonu, Andrzej zauważy u niej nieodebrane połączenie od Michała (Mateusz Janicki). Profesor postanowi wpisać Wilczewskiego na wszystkie planowe operacje na ten ważny dzień. Jednak Wilczewski, który dowiedział się o ślubie, spotka się ze Smudą i poprosi ją, by zastanowiła się czy chce wziąć ślub z Falkowiczem. Michał nie uwierzy w szczerość uczuć swojego szefa.

Jednocześnie okaże się, że Aleksie nie uda się zorganizować urzędnika. Nie wiadomo będzie czy w ogóle dojdzie do ślubu. Na szczęście do szpitala trafi żona burmistrza. Tretter poprosi Wilczewskiego, by przekonał kobietę, aby jej mąż udzielił ślubu młodej parze. Zanim lekarz to zrobi, powie Kasi, że złożył wymówienie z pracy i wyjeżdża. Smuda na te słowa zaleje się łzami. Na wieść o zwolnieniu syna, Barbara (Agnieszka Pilaszewska) wyzna mu, że Matylda jest jego córką! Zdenerwowany Wilczewsku pędem pojedzie na ślub. Dotrze na miejsce za późno, bo Kasia i Andrzej wymienią się już obrączkami. Czy Michał powie Matyldzie prawdę? Co na to Falkowicz? Oglądaj "Na dobre i na złe" w TVP2!

Borys wyzna miłość Hani? Pójdą na randkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×