"Na dobre i na złe" odcinek 722. Blanka zaczyna praktyki na ginekologii w Leśnej Górze i... podpada Radwanowi! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wkrótce Blanka zacznie odbywać praktyki na ginekologii w szpitalu w Leśnej Górze. Jednak jako córka Wiktorii wcale nie będzie miała łatwiej i od razu dostanie ostrą reprymendę! Sprawdź, co się wydarzy w 722. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 722. w środę, 28.11.2018 o 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Blanka (Pola Gonciarz) miała wiele pomysłów na swoją karierę, jednak geny były silniejsze. Postanowiła w końcu, że pójdzie w ślady matki, Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), i będzie studiować medycynę. Niedawno rozpoczęła praktyki w szpitalu w Leśnej Górze, a teraz zostanie praktykantką ginekologa Krzysztofa Radwana (Mateusz Damięcki).

Jędrek ucieka ze szpitala! Wiktoria odnajdzie go i znowu uratuje mu życie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Radwan, mimo przyjaźni z Consalidą, ustali pewne zasady:
- Gdy miniemy te drzwi, nie będę już dla ciebie Krzyśkiem. Będę panem doktorem. Tak się masz do mnie zwracać.
- Spoko, nie zrobię ci obciachu.
- Mówię tylko o zasadach. Jasne, pani Consalida?

Chwilę później, kiedy Blanka i inni praktykanci będą czekać na opiekuna, dziewczyna spotka przed gabinetem przerażoną dziewczynę - Adelę. Okaże się, że przyniosła swoje wyniki badań i boi się, że zmiany, o których mowa w opisie, to rak szyjki macicy. Consalida postanowi pocieszyć kobietę. Sama przeszła chorobę i powie jej, że różne czynniki mogą wpływać na takie zmiany i nie musi być to rak. Adela, która zostanie podniesiona na duchu, postanowi zrezygnować z konsultacji z ginekologiem. Radwan, który usłyszy rozmowę, wpadnie w szał. Uświadomi Blance, że niepotrzebnie uspokoiła kobietę i zarzuci jej brak profesjonalizmu, bo teraz pacjentka prawdopodobnie zrezygnuje z dalszej diagnostyki! Czy Blanka naprawi swój błąd? Oglądaj 722. odcinek "Na dobre i na złe"!

Michał spotyka się z Matyldą. Dziewczynka sprowadzi na niego kłopoty! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Mateusz Damięcki opowiada ciekawostki z planu "Na dobre i na złe"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×