"Na dobre i na złe" odcinek 722. Kłótnia Michała z Barbarą. Wilczewski nie wybaczy matce, że go okłamała? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Michał – po tym, jak matka wyznała mu prawdę o Matyldzie – wciąż jest w szoku. Jak potoczy się jego kolejna rozmowa z Barbarą? Sprawdźcie, co wydarzy się w 722. odcinku serialu „Na dobre i na złe”. Czy Wilczewski będzie w stanie wybaczyć matce, że go okłamała?

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 722. w środę, 28.11.2018 o 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W kolejną środę Wilczewska spróbuje przekonać syna, że okłamując go postąpiła słusznie, a przynajmniej miała dobre intencje. Przypominamy, że w 721. odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) dowiedział się od matki (Agnieszka Pilaszewska), że jest ojcem Matyldy (Amelia Czaja). Chirurg wciąż nie może się pogodzić z tym, że miłość jego życia Kasia (Ilona Ostrowska) wyszła za Falkowicza (Michał Żebrowski) i że od tylu lat go okłamywała.

Michał zostanie aresztowany! Co zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podczas szczerej rozmowy z matką Michał... w końcu wybuchnie.
- Dlatego postanowiłaś odebrać mi kobietę, którą kochałem? Odebrać mi moją córkę? Tak mnie „ochraniałaś”?! A teraz postanowiłaś, że powinienem jeszcze o tym wiedzieć, mając w nosie to, czy ja tego chcę, czy ja w ogóle to uniosę! Po co mi to powiedziałaś? Bo mnie nadal chronisz, czy robisz prządek ze swoim życiem?
- Nie wiem… Musiałam… Chciałam, żebyś wiedział!
- Oczywiście... Ty chciałaś!
- Nie mogłam z tym dalej żyć! Odkąd zobaczyłam tę dziewczynę…
- Swoją wnuczkę!
- Tak. Moją wnuczkę…
- Miałem szesnaście lat. Dałbym radę!
- Tak ci się tylko wydaje... Nie wiesz, co to znaczy mieć dziecko, być za nie odpowiedzialnym... Dziecko zmienia wszystko! Dlatego to zrobiłam. Dlatego, żebyś nie był do niczego w ten sposób zmuszany. Dlatego, żebyś realizował swoje marzenia i nie patrzył na innych…
- Mamo… może kiedyś ci wybaczę. Ale teraz… nie potrafię!

Co wydarzy się dalej? Czy Wilczewski wybaczy Barbarze kłamstwo w sprawie Matyldy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×