"Na dobre i na złe" odcinek 722. Michał spotyka się z Matyldą. Dziewczynka sprowadzi na niego kłopoty! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Sekret dotyczący przeszłości Michała i Kasi wreszcie wyjdzie na jaw! Czy Wilczewska straci przez to jedynego syna? Co zrobi Michał po odkryciu prawdy? Czy będzie mu groziło niebezpieczeństwo? Oglądaj 722. odcinek "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 722. w środę, 28.11.2018 o 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że Wilczewska (Agnieszka Pilaszewska) swoimi sekretami na dobre zraziła do siebie syna. Wiadomość, że Matylda (Amelia Czaja) jest biologiczną córką Michała (Mateusz Janicki) i fakt, że matka to przed nim ukrywała sprawią, że lekarz nie będzie chciał mieć z matką nic do czynienia i odejdzie z pracy w Leśnej Górze. Zatrzymać spróbuje go Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) mówiąc, że matka go teraz potrzebuje. To jednak na nic.

Ślub Falkowicza i Smudy! Pechowy dzień pełen przeszkód! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Michał, nie wiedząc o nieobecności Kasi (Ilona Ostrowska) i Andrzeja (Michał Żebrowski) wybiera się do posiadłości Falkowicza. Tam pijanemu mężczyźnie otwiera Matylda, którą na czas podróży poślubnej rodziców opiekuje się Oliwia (Marta Bryła). Ich pierwsze spotkanie, od kiedy Michał poznał prawdę przebiegnie zupełnie nie po jego myśli. Dziewczyna zarzuci mu, że prześladuje jej mamę. -Nie prześladuję. Chcę z nią tylko porozmawiać - odpowie zrezygnowany. Nastolatka postanowi odstraszyć lekarza w bardzo nieprzyjemny sposób.

Mama nie chce pana znać. A do mojego taty dużo panu brakuje. Jeżeli jeszcze raz zbliży się pan do mojej mamy, będzie bolało... Bardzo bolało...

Upuszczając słoik, Matylda zrani się w rękę i zaalarmuje policję, która aresztuje zdezorientowanego Wilczewskiego. Kiedy Popławska wróci do domu dowie się, że to nie koniec intrygi Matyldy! Nastolatka skłamała policji, że Michał chciał się włamać do domu, a ona go przyłapała! -Następnym razem powiem, że chciał mnie zgwałcić - doda - To było tylko ostrzeżenie. jak poważne zarzuty grożą Michałowi? Czy mimo wszystko będzie wsparciem dla umierającej matki? Oglądaj "Na dobre i na złe" w środy o 20.50 w TVP2! Sprawdź program tv i poznaj więcej szczegółów!

Kasia i jej mroczna przeszłość. Smudze groziło więzienie! [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×