"Na dobre i na złe" odcinek 722. Michał zostanie aresztowany! Co zrobi? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Michał po poznaniu prawdy o Matyldzie postanowi porozmawiać z Kasią. Nie będzie się spodziewał, że niewinne spotkanie z córką doprowadzi do jego aresztowania! Sprawdź, co wydarzy się 722. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 722. w środę, 28.11.2018 o 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

W 721. odcinku "Na dobre i na złe" Michał (Mateusz Janicki) dowiedział się od matki (Agnieszka Pilaszewska), że jest ojcem Matyldy (Amelia Czaja). Chirurg nie będzie mógł pogodzić się z tym, że miłość jego życia Kasia (Ilona Ostrowska) wyszła za Falkowicza (Michał Żebrowski) i że od tylu lat go okłamywała. Postanowi utopić swoje smutki w alkoholu, a pocieszać go będzie Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska).

Hania na randce z Borysem! Jakubek ma sobowtóra czy... brata bliźniaka? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tymczasem, Kasia i Andrzej wyjadą w podróż poślubną, a Matyldę zostawią pod opieką Oliwii (Marta Bryła). Gdy nowożeńcy będą już na lotnisku, w ich domu pojawi się Wilczewski. Będzie chciał porozmawiać ze Smudą, ale zastanie tylko swoją córkę. Ta nieoczekiwanie zaprosi go do środka twierdząc, że potrzebuje pomocy. Gdy będą już w środku, dziewczyna przyzna się do kłamstwa:
- To był pretekst. Chciałam, żeby pan wszedł... Porozmawiał ze mną.
- A... o czym?
- O tym, dlaczego pan to robi... Dlaczego pan prześladuje mamę?
- Nie prześladuję. Chcę z nią tylko porozmawiać.
- Mama nie chce pana znać!
- Nie powinna cię w to mieszać…
- Dlaczego? To moja mama. A do mojego taty to dużo panu jeszcze brakuje!

Chwilę później Matylda celowo zrani się w rękę i zacznie grozić Wilczewskiemu! - Jeżeli jeszcze raz zbliży się pan do niej, będzie bardzo bolało... Naprawdę bardzo… Wtedy do domu wpadnie policja, wcześniej wezwana przez dziewczynkę. Jej plan zadziała - Michał zostanie uznany za agresywnego bandytę, który napadł na dziecko i trafi do aresztu! Czy Matylda powie prawdę i uwolni go od zarzutów? Kiedy dowie się, kto jest jej ojcem? Oglądaj "Na dobre i na złe" w środy o 20.50 w TVP2!

Matylda wda się w bójkę, a Michał stanie w jej obronie! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×