"Na dobre i na złe" odcinek 723. Bart i Wera zbliżają się do siebie! Ich przyjaźń przerodzi się w coś więcej? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Wkrótce okaże się, że Bart i Wera podczas terapii nawiążą ze sobą świetny kontakt. Julka będzie zaniepokojona ich bliską relacją. Czy rzeczywiście ma powody do zmartwień? Sprawdź, co wydarzy się w 723. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 723. już w środę, 5.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Profesor Bart (Piotr Głowacki) już od dłuższego czasu przebywa w ośrodku leczenia uzależnień. Mimo początkowej niechęci, terapia idzie mu coraz lepiej. Nie wie jednak, że Marcin Molenda (Filip Bobek) podczas jego nieobecności chce poderwać jego narzeczoną, Julkę (Aleksandra Hamkało). Wkrótce okaże się, że może i profesor ma coś za uszami...

Marcin robi wszystko, by zbliżyć się do Julki. Burska proponuje mu randkę! [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Pewnego dnia Julka przyjedzie do ośrodka, by odebrać Artura, ale dowie się, że ukochany trenuje do biegu z przeszkodami razem z byłą dziewczyną Marcina, Werą (Magdalena Celmer). Jak się okaże, oboje nawiązali ze sobą świetny kontakt podczas terapii, o czym zaniepokojona Burska poinformuje później Molendę. Julce dziwne wyda się zaangażowanie w sport ukochanego, który wcześniej nie był zafascynowany wysiłkiem fizycznym. Gdy Bart w końcu pojawi się w szpitalu po treningu Burska stwierdzi, że ukochany ryzykuje zdrowiem i robi to dla koleżanki z odwyku!

Tuż przed rozpoczęciem biegu Wera i Artur dowiedzą się, że wyścig ma 21 km, a nie tak jak myśleli wcześniej 12. Dziewczyna zawaha się, czy da sobie radę, ale Bart ją przekona. Jednak niedługo po starcie profesor straci siły i padnie na ziemię, a Wera będzie ledwo łapać oddech. Para nie podda się i dzięki wzajemnej pomocy będą pokonywać kolejne przeszkody. Niestety Wera nagle skręci kostkę. To nie powstrzyma Barta, który weźmie ją na plecy i pobiegnie dalej. Już na mecie zobaczy ich Julka - szczęśliwych i przytulonych. Zszokowana Burska odejdzie w swoją stronę... Czy Julka ma powody do niepokoju? Czy przyjaźń Artura i Wery przerodzi się w coś więcej? Śledź nowe odcinki "Na dobre i na złe"!

Hania na randce z Borysem! Jakubek ma sobowtóra czy... brata bliźniaka? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Aleksandra Hamkało o Julce w "Na dobre i na złe"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×