"Na dobre i na złe" odcinek 723. Matylda wda się w bójkę, a Michał stanie w jej obronie! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 723. odcinku "Na dobre i na złe" na SOR trafia Matylda - po bójce z koleżanką. Podczas, gdy wszyscy są nią zawiedzeni i grożą konsekwencjami, nieoczekiwanie w jej obronie stanie Michał. Czy dziewczynka dowie się, że jest jej ojcem?

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 723. w środę 5 grudnia 2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Na SOR w Leśnej Górze trafia Matylda (Amelia Czaja) ze wstrząśnieniem mózgu. Okazuje się, że dziewczyna wzięła udział w bójce. Niedługo po niej, na oddział trafia jej przeciwniczka, Agata, ze złamaną nogą. Jej ojciec wpada w furię i grozi Matyldzie nie tylko wyrzuceniem ze szkoły, ale także kuratorem. Córka Kasi (Ilona Ostrowska) w łazience wybucha płaczem i mówi, że nikogo nie pobiła. Dzwoni też do Falkowicza (Michał Żebrowski), aby wrócił wcześniej z podróży poślubnej. Czy Matylda rzeczywiście złamała nogę koleżance ze szkoły?

Michał spotyka się z Matyldą. Dziewczynka sprowadzi na niego kłopoty! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kiedy wydaje się, że Matylda zostanie sama z oskarżeniami i groźbami, nieoczekiwanie po jej stronie stanie Michał (Mateusz Janicki)! Mimo, że przez dziewczynę został aresztowany, to jednak jest jego córką i uwierzy w jej wersję wydarzeń. Czy wyzna jej, że jest jej ojcem?

Tymczasem, pacjentką Hani (Marta Żmuda-Trzebiatowska) zostaje Jagoda, dziewczyna na wózku inwalidzkim. Po tym, jak upadła, mogła doznać poważnych obrażeń. Dodatkowo jej matka nie akceptuje jej chłopaka, który cały czas towarzyszy jej w szpitalu. Czy Hania znajdzie czas, by być wsparciem dla Michała? Czy pozna prawdę? Co jeszcze się wydarzy? Oglądaj "Na dobre i na złe" w środy o 20.55 w TVP2! Sprawdź program tv i poznaj więcej szczegółów!

Bart i Wera zbliżają się do siebie! Ich przyjaźń przerodzi się w coś więcej? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×