"Na dobre i na złe" odcinek 724. Bójka Andrzeja i Michała! Falkowicz dowie się, kto jest ojcem Matyldy?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Falkowicz wraca z podróży poślubnej i jest rozczarowany oskarżoną o pobicie Matyldą. Zirytowany coraz częstszą obecnością Michała ostatecznie nie wytrzymuje i dojdzie między nimi do bójki! Czy dzięki temu dowie się prawdy? To już w 724. odcinku "Na dobre i na złe".

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 724. w środę, 12 grudnia o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Powrót z podróży poślubnej nie będzie łatwy dla nowożeńców. Andrzej (Michał Żebrowski) będzie wściekły, że Oliwia (Marta Bryła) zgodzi się, żeby Matylda (Amelia Czaja) zeznawała na policji. Nie uwierzy w jej zeznania, że broniła prześladowanej koleżanki i powie jej, jak bardzo jest zawiedziony i rozczarowany. Kiedy Michał (Mateusz Janicki) będzie starał się ją pocieszyć, usłyszy gorzkie słowa. Dziewczyna o swoje zachowanie obwinia swojego biologicznego ojca, po którym musiała odziedziczyć złe geny. Tymczasem Kasia (Ilona Ostrowska) dowie się, że nie dość, że jej córka jest zawieszona w prawach ucznia, to grozi jej sprawa w sądzie!

Agata wraca do Leśnej Góry! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Michał nie może już dłużej udawać, że nic nie wie i postanowi wszystko ze Smudą wyjaśnić. Podczas konfrontacji wściekły wyrzuci z siebie swoją frustrację, że przed 13 lat nie wiedział, że ma córkę. Na Kasi nie zrobi to wrażenia i wyzna, że nie zamierza mówić Matyldzie prawdy. Niespodziewanie okaże się, że cała rozmowę usłyszał dziadek Michała, Cezary (Daniel Olbrychski), który konno przywiózł kolegę do szpitala. Nie przypuszczał, że ma prawnuczkę, a tym bardziej, że dowie się o tym w taki sposób!

Falkowicz jest co raz bardziej zaniepokojony Michałem, który coraz bardziej interesuje się Matyldą i coraz częściej rozmawia potajemnie z Kasią. Kiedy emocje sięgną zenitu dojdzie między nimi do bójki! W końcu Wilczewski przyzna się do romansu z Kasią sprzed 13 lat. Wtedy też do Andrzeja dotrze, że to Michał jest biologicznym ojcem jego pasierbicy... Matylda w tym czasie zauważy przed szpitalem konia, którego zna ze stajni. Okaże się, że to koń Cezarego! Kiedy mężczyzna zauważy swoją prawnuczkę nie będzie umiał ukryć łez wzruszenia! Czy Matylda w końcu pozna prawdę? Co jeszcze się wydarzy w 724. odcinku? Oglądaj "Na dobre i na złe" w środy o 20.50 w TVP2! Sprawdź program tv i poznaj więcej szczegółów!

Hania na randce z Borysem! Jakubek ma sobowtóra czy... brata bliźniaka? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Aron (gość)

  Dzięki za info pozdrawiam

  18.12.2018 20:45
 • Megan (gość)

  https://m.facebook.com/RestauracjaLetnisko/?locale2=pl_PL

  18.12.2018 20:45
 • Aron (gość)

  Sceny W lokalu ktoś wie gdzie były kręcone , ciekawe wnętrze ??

  18.12.2018 20:42
 • Kasia (gość)

  Super 👍 bardzo ciekawy serial

  27.11.2018 20:37
 • ela (gość)

  strasznie agrywny i brutalny serial i tylko na promlebach życiowych i szpitalnych a zwł aszcza o szpitalu ,problemach szpitalnych jest.

  26.11.2018 18:02
 • ela (gość)

  strasznie agrywny i brutalny serial i tylko na promlebach życiowych i szpitalnych a zwłkaszcza o szpitalu ,problemach szpitalnych jest.

  26.11.2018 18:02
 • jza (gość)

  NUDY ,i na psach serrial jest.

  26.11.2018 17:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×