"Na dobre i na złe" odcinek 724. Hania na randce z Borysem! Jakubek ma sobowtóra czy... brata bliźniaka? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Ostatecznie Hania da się namówić na randkę z Borysem. W restauracji dochodzi do niezręcznej sytuacji, kiedy kelner zwraca się do Jakubka jak do stałego klienta. Wkrótce Borys zostaje oskarżony o przyjmowanie łapówek pod innym nazwiskiem! Borys ma sobowtóra... czy może brata bliźniaka?! To już w 724. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 724. w środę 12 grudnia o 20.50 w TVP2! - sprawdź program tv

Borys (Marcin Zacharzewski) w końcu spełnia swoje marzenia i idzie z Hanią (Marta Żmuda-Trzebiatowska) na randkę! Romantyczny nastrój w chińskiej restauracji zostaje zaburzony, gdy kelner (Hiroaki Murakami) traktuje Jakubka jak stałego klienta. Borys będzie w szoku, bo okazuje się, że kelner się nie myli i do restauracji przychodzi mężczyzna, wyglądający identycznie jak Jakubek! Co więcej, też jest lekarzem... Kto wcieli się w tę rolę?

Borys wyzna miłość Hani? Pójdą na randkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wkrótce w szpitalu na Borysa padają poważne oskarżenia! Jeden z pacjentów zarzuca mu, że jest naciągaczem oraz, że wymusza i przyjmuje łapówki! Na dodatek miałby wykorzystywać pracę w prywatnej klinice, by praktykować pod innym nazwiskiem! Skonsternowany, ale i wściekły doktor wybiera się do kliniki, w której rzekomo pracuje. Według tabliczki na drzwiach w gabinecie rezyduje: lek. med. Jakub Grabski. Nazwisko Borysowi nic nie mówi, aż stanie z lekarzem twarzą w twarz! Są identyczni!

Okazuje się, że Borys i Jakub (Maciej Zacharzewski) to bliźniacy! Jak ich matka - oddziałowa Wasiakowa (Ewa Serwa) wyjaśni im, dlaczego byli wychowywani oddzielnie. Jak na planie poradzi sobie Maciej Zacharzewski, brat Marcina? Oglądaj "Na dobre i na złe" w środy o 20.55 w TVP2! Sprawdź program tv i poznaj więcej szczegółów!

Marta Żmuda-Trzebiatowska miała romans z Kubą Wojewódzkim? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×