"Na dobre i na złe" odcinek 724. Pierwsze spotkanie Matyldy z pradziadkiem! Dziewczynka odkryje kim jest dla niej Cezary? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 724. odcinku dziadek Michała, Cezary, przypadkowo dowie się, że ma prawnuczkę. Niedługo później, senior spotka dziewczynkę i nie będzie potrafił ukryć wzruszenia. Czy powie jej kim dla niej jest? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 724. w środę, 12.12.2018 o godz. 20:50 w TVP2! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że sekret Kasi (Ilona Ostrowska) zostaje odkryty przez coraz większą liczbę osób. Najpierw Barbara (Agnieszka Pileszewska) wyznała w końcu synowi (Mateusz Janicki), że jest ojcem Matyldy (Amelia Czaja), później Falkowicz (Michał Żebrowski) w końcu domyślił się prawdy, a teraz dziadek Michała (Daniel Olbrychski) dowie się, że ma prawnuczkę!

Bójka Andrzeja i Michała! Falkowicz dowie się, kto jest ojcem Matyldy?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 724. odcinku "Na dobre i na złe" Cezary weźmie udział w rekonstrukcji Cudu nad Wisłą, ale w trakcie imprezy dojdzie do wypadku. Wkrótce Wilczewski, wraz z rannym kolegą, przyjedzie na SOR w Leśnej Górze. Tam, senior podsłucha rozmowę Michała z Kasią, z której dowie się, że Matylda jest jego prawnuczką.

Chwilę później, Cezary spotka dziewczynkę przed szpitalem. Matylda zauważy konia, Siwego, którego zna ze swoich wizyt w pobliskiej stadninie. Okaże się, że rumak uciekł Wilczewskiemu. Dziewczynka pomoże mu złapać zwierzę, a mężczyzna będzie wzruszony, że prawnuczka dzieli jego pasję. W oczach Cezarego pojawią się łzy.
- Coś się stało? Ktoś się panu rozchorował? Boli pana coś?
- Po prostu… Taką piękną nowinę dostałem…

Czy Wilczewski zdradzi Matyldzie, że są spokrewnieni? Śledź losy bohaterów w najnowszych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Anna Karczmarczyk pokazała męża! Kim jest ukochany aktorki? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×