"Na dobre i na złe" odcinek 725. Małżeństwo Falkowicza wisi na włosku? Będzie rozwód? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Rozpoczyna się ojcowska walka o Matyldę między Andrzejem, a Michałem. Rewelacje o biologicznym ojcu Matyldy odbijają się na małżeństwie Falkowicza. Czy Andrzej i Kasia się rozwiodą? Sprawdź, co się wydarzy w 725. odcinku serialu "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 725. już w środę, 19.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Od kiedy Falkowicz (Michał Żebrowski) dowiedział się, że Michał (Mateusz Janicki) jest biologicznym ojcem Matyldy (Amelia Czaja), zastanawia się, czy ślub z Kasią (Ilona Ostrowska) był dobrym pomysłem. Nie może znieść myśli, że jego ukochana, teraz żona, przez cały czas go okłamywała. Sytuacja staje się na tyle napięta, że Andrzej w ogóle przestanie odzywać się do żony! Kasia, nie mogąc już znieść ciężkiej atmosfery między nimi w końcu zapyta go o ich wspólną przyszłość. Czy w ogóle będzie wspólna?

Wera zaczyna pracę w szpitalu! Julka ma powody do zazdrości? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Andrzej nie odpowie Kasi wprost. Wyzna jej, że najważniejsze jest dla niego szczęście Matyldy i zrobi wszystko, żeby oszczędzić jej trosk.

-A co z nami? - wyszepcze zrezygnowana Kasia. Falkowicz jednak jej nie odpowie. Czy to oznacza początek końca ich małżeństwa? Oglądaj "Na dobre i na złe" w środy o 20.55 w TVP2! Sprawdź program tv i poznaj więcej szczegółów!

Bójka Andrzeja i Michała! Falkowicz dowie się, kto jest ojcem Matyldy?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×