"Na dobre i na złe" odcinek 725. Matylda trafi do domu dziecka? Falkowiczów odwiedzi kuratorka! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po tym, jak Matylda wdała się w bójkę, dom Falkowicza odwiedzi kuratorka. Mimo, że Andrzej i Kasia będą udawać szczęśliwych, kobieta od razu wyczuje, że coś jest nie tak. Czy Matylda trafi do domu dziecka? Sprawdź co wydarzy się w 725. odcinku "Na dobre i na złe".

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 725. już w środę, 19.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Matylda (Amelia Czaja) niespodziewanie skróciła podróż poślubną Kasi (Ilona Ostrowska) i Andrzeja (Michał Żebrowski). Dziewczynka wdała się w bójkę z koleżanką, co przyniosło jej wiele kłopotów.

Matylda wda się w bójkę, a Michał stanie w jej obronie! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 725. odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że dyrektorka szkoły Matyldy, po niedawnych wybrykach dziewczynki, skieruje do domu Falkowicza kuratorkę (Barbara Prokopowicz). Andrzej, który będzie miał żal do żony, że ukrywała kto jest ojcem Matyldy, tuż przed niemiłą wizytą, poprosi Kasię, by udawali kochające się małżeństwo. Ich starania spełzną na niczym, bo kuratorka od razu zauważy, iż rodzice dziewczynki nie są z nią szczerzy. Zasugeruje im, że - jeśli mają problemy - powinni skonsultować się z terapeutą!

Na końcu, kobieta oświadczy, że ostateczną decyzję w sprawie Matyldy podejmie sąd rodzinny. Dziewczynka przerazi się, że może trafić do domu dziecka!

Czy Falkowiczowie uratują swoją rodzinę? Oglądaj nowe odcinki "Na dobre i na złe" tylko w TVP2!

Bójka Andrzeja i Michała! Falkowicz dowie się, kto jest ojcem Matyldy?! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×