"Na dobre i na złe" odcinek 725. Michał będzie walczył o Matyldę! Co na to Kasia? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Michał postanowi walczyć o Matyldę w sądzie! Smuda będzie temu przeciwna, ale Wilczewski nie odpuści! Posunie się nawet do kradzieży! Sprawdź co wydarzy się w 725. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 725. już w środę, 19.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Świat Michała (Mateusz Janicki) został wywrócony do góry nogami, gdy okazało się, że ma córkę, Matyldę (Amelia Czaja). Chirurg będzie miał wielki żali do matki (Agnieszka Pilaszewska) i byłej ukochanej (Ilona Ostrowska), że tyle lat go okłamywały. Wilczewski jednak zrobi wszystko, by odzyskać córkę i zechce zyskać jej zaufanie.

Matylda wda się w bójkę, a Michał stanie w jej obronie! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 725. odcinku "Na dobre i na złe" Michał wyzna Smudzie, że chce złożyć wniosek w sądzie o ustalenie ojcostwa.
- Mam prawo zawalczyć o Matyldę.
- Chcesz rozwalić mi życie?

Kasia będzie załamana, ponieważ myślała, że po ślubie z Falkowiczem (Michał Żebrowski) wszystko się ułoży. Prawniczka od razu zapowie Wilczewskiemu, że nie zgodzi się na przeprowadzenie badań DNA. W odwecie, Michał oświadczy jej, że jeśli nie wyzna ona córce, kto jest jej biologicznym ojcem, to on zrobi to sam.

Chwilę później,chirurg usłyszy przypadkowo rozmowę telefoniczną Falkowicza z Matyldą. Andrzej powie dziewczynce, że znalazł jej spinkę do włosów. Michał zadziała impulsywnie i ukradnie ową spinkę, myśląc, że znajdzie na niej włosy, które mógłby wysłać do laboratorium genetycznego...

Tego samego dnia, Kasia obieca Wilczewskiemu, iż porozmawia z mężem i wspólnie ustalą czy i w jaki sposób przekazać Matyldzie prawdę, o tym, kto jest jej ojcem. Michał uzna, że kobieta gra na zwłokę.

Czy Michał dopnie swego i udowodni swoje ojcostwo? Jak zareaguje na to Matylda? Śledź losy bohaterów w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Małżeństwo Falkowicza wisi na włosku? Tuż po ślubie będzie rozwód? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×