"Na dobre i na złe" odcinek 725. Wera zaczyna pracę w szpitalu! Julka ma powody do zazdrości? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 725. odcinku "Na dobre i na złe" Bart zaproponuje Werze pracę w szpitalu! Oczywiście, Julka nie będzie z tego powodu zachwycona... Czy Burska naprawdę ma powody do zazdrości? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 725. już w środę, 19.12.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Bart (Piotr Głowacki), ku przerażeniu Julki (Aleksandra Hamkało), coraz bardziej zbliża się do Wery (Magdalena Celmer). Neurochirurga i byłą dziewczynę Molendy (Filip Bobek) łączą wspólne przeżycia z ośrodka leczenia uzależnień. Nowi przyjaciele wspierają się i wzięli razem udział w biegu z przeszkodami! Burska nie jest jednak zachwycona nową znajomością narzeczonego...

Bart i Wera zbliżają się do siebie! Ich przyjaźń przerodzi się w coś więcej? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 725. odcinku "Na dobre i na złe" Julka dowie się, że Wera ma pracować w szpitalu w Leśnej Górze. Dziewczyna osobiście pochwali się tym lekarce. - Artur załatwił mi pracę salowej, a właściwie jako kandydatki na salową. Od czegoś trzeba zacząć. Fajnie, że będziemy się widywać. Burska jednak nie podzieli jej entuzjazmu i od razu powie o tym Marcinowi. - Ściągnął ją tu. - westchnie do przyjaciela. Molenda zareaguje uśmiechem. - Dziewczyna chce się odbić od dna. Trzeba jej kibicować.

Julka nadal będzie podejrzewać, że Barta i Werę łączy coś więcej niż przyjaźń. Wkrótce po rozmowie z Marcinem, dziewczyna spotka Artura i zapyta go wprost dlaczego zatrudnił byłą narkomankę. Następnie doda, że szpital nie jest chyba najlepszym miejscem dla kogoś, kto walczy z uzależnieniem od leków. Bart będzie innego zdania. - Nie chcę kreować się na jakiegoś dobroczyńcę, ale taka dziewczyna jak ona powinna dostać szansę. Poza tym osoba z terapii to bardzo silne wsparcie. Ona ma oko na mnie, ja na nią.

Czy między Bartem a Werą narodzi się uczucie? Czy Marcin postanowi skorzystać z okazji i zdobędzie serce Julki? By poznać odpowiedzi na te pytania oglądaj "Na dobre i na złe" w środy o 20.55 w TVP2! Sprawdź program tv i poznaj więcej szczegółów!

Tretter wspiera Barta. Kiedy neurochirurg wróci do zawodu? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Aleksandra Hamkało o Julce w "Na dobre i na złe"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×