"Na dobre i na złe" odcinek 726. Atak hakerów na szpital w Leśnej Górze! Falkowicz zapłaci okup? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 726. odcinku serialu "Na dobre i na złe" pacjenci znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Sprawdźcie, jak zareaguje profesor Falkowicz!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 726. już w styczniu 2019 roku w TVP2! - sprawdź program tv

Żaden współczesny szpital nie może funkcjonować bez prądu. Dotyczy to również szpitala w Leśnej Górze, który w 726. odcinku serialu "Na dobre i na złe" stanie się celem ataku hakerskiego! W wyniku działań cyberterrorystów szpital kierowany przez profesora Falkowicza (Michał Żebrowski) zostanie odcięty od wszelkich źródeł zasilania!

Co gorsza, tego samego dnia do szpitala przetransportowany zostanie doktor Molenda (Filip Bobek), który będzie wymagał natychmiastowej operacji mózgu! Prąd wysiądzie gdy Michał będzie już leżał na stole! Operujący go Bart (Piotr Głowacki) nie będzie mógł przerwać zabiegu, mimo odcięcia zasilania.

Molenda będzie miał wypadek! Przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W tym samym czasie Falkowicz będzie próbował jakoś rozwiązać kryzysową sytuację i ustalić źródło awarii. W pewnym momencie laptopie dyrektora pojawi się żaba, a z głośników zabrzmi żądanie hakerów:

Jeśli nie chcesz mojej zguby, sto bitcoinów wpłać mi luby!

W obliczu takiego zagrożenia Falkowicz zarządzi ewakuację szpitala i wezwie specjalistów do walki z cyberprzestępczością. Czy będą w stanie szybko odeprzeć atak? Od tego będzie zależało życie Molendy i innych pacjentów szpitala! Rozwiązanie tej kryzysowej sytuacji poznacie już w 726. odcinku serialu "Na dobre i na złe"! Oglądajcie koniecznie!

Małżeństwo Falkowicza wisi na włosku? Tuż po ślubie będzie rozwód? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×