"Na dobre i na złe" odcinek 726. Marcin w ciężkim stanie trafia do szpitala. Bart go uratuje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Przed nami 726. odcinek "Na dobre i na złe" i ciąg dalszy dramatu Julki oraz Marcina, którzy wzięli udział w poważnym wypadku. Czy 2019 rok okaże się dla bohaterów serialu szczęśliwy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 726. w środę 9.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Marcin (Filip Bobek) po wypadku odzyska przytomność i szybko stanie na nogi – wbrew radom Julki (Aleksandra Hamkało). Zajmie się innymi poszkodowanymi, a potem znowu osunie się na ziemię. W końcu trafi do szpitala. Cały czas jest przy nim Julka.

Wiki ostro sprzeciwi się Falkowiczowi! Jakie będą tego konsekwencje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 726. odcinku "Na dobre i na złe", gdy ratownicy docierają do Leśnej Góry, Bart (Piotr Głowacki) od razu wybiega im naprzeciw. Burska, przerażona, opowiada o wydarzeniach z ostatniej godziny...
- Potrącił go samochód i na chwilę stracił przytomność… Potem ocknął się, ratował tamtego człowieka… A potem znowu upadł.
- Moment jasności tuż przed burzą.(…) Wygląda to na krwiaka nadtwardówkowego prawej półkuli… Morfologia, krzepnięcie, biochemia, grupa krwi, krzyżówka. Jedziemy na TK!

Badania wykazują w końcu, że doktor Molenda musi przejść operację mózgu – i to jak najszybciej. Gdy Bart zaczyna zabieg… w całym szpitalu gaśnie nagle światło! Julka szybko odłącza respirator i wentyluje chorego ręcznie, pielęgniarka sięga po latarki... Bart, mimo problemów, decyduje się operację dokończyć - cały czas wspierany przez ukochaną.
- Jesteś najlepszym lekarzem, jakiego znam... Ufam ci.

Atak hakerów na szpital w Leśnej Górze! Falkowicz zapłaci okup? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Chwilę później na salę wchodzi jednak Szczepan (Kamil Kula): - Panie profesorze, dyrektor Falkowicz zarządził ewakuację szpitala!- powie, a stan Marcina właśnie w tym momencie gwałtownie się pogorszy.
- Bradykardia! Artur, on się wklinowuje!
- Niech to szlag!

Jaki będzie finał? Czy Marcin przeżyje?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×