"Na dobre i na złe" odcinek 726. Młody pacjent w serwerowni zaatakowanego szpitala. Haker, czy wybawca?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Podczas, gdy w szpitalu rozgrywa się dramat w ciemnościach i życie pacjentów jest w poważnym niebezpieczeństwie, w serwerowni znajduje się 13-letni pacjent. To on spowodował awarię? Czy może jest młodym bohaterem? Sprawdź co się wydarzy w 726. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 726. już w styczniu 2019 roku w TVP2! - sprawdź program tv

W 726. odcinku serialu "Na dobre i na złe" w szpitalu zapanuje ciemność. W trakcie operacji Molendy (Filip Bobek) zgaśnie światło! Operujący go Bart (Piotr Głowacki) nie będzie jednak mógł przerwać operacji poszkodowanego w wypadku kolegi po fachu. Falkowicz (Michał Żebrowski) dostanie żądanie okupu i będzie musiał podjąć decyzję - zapłacić hakerom, czy ryzykować życie pacjentów szpitala? Czy pojawi się jakieś inne rozwiązanie?

Atak hakerów na szpital w Leśnej Górze! Falkowicz zapłaci okup? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niespodziewanie, członkowie wydziału walki z cyberprzestepczością przeszukując szpital w serwerowni znajdą... 13-letniego chłopca! Przestraszony Jędrek (Iwo Wiciński) przyzna, że zna się na systemach informatycznych. Szybko się okaże, że chłopiec zamiast atakować system szpitala, starał się go naprawić! Czy przywróci zasilanie szpitala i Falkowicz nie będzie musiał przejmować się okupem? Czy Bart uratuje Molendę? Oglądaj "Na dobre i na złe" już w styczniu w TVP2! Sprawdź program tv i poznaj więcej szczegółów!

Molenda będzie miał wypadek! Przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×