"Na dobre i na złe" odcinek 726. Wiki ostro sprzeciwi się Falkowiczowi! Jakie będą tego konsekwencje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Podczas trudnej operacji, w szpitalu zgaśnie światło. Falkowicz nakaże Wiktorii ją przerwać i opuścić szpital, ale ona się nie zgodzi! Jak to się skończy? Sprawdź co się wydarzy w 726. odcinku "Na dobre i na złe"!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 726. już w środę 9.01.2019 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W najbliższym, 726. odcinku "Na dobre i na złe", lekarze z Leśnej Góry jak zwykle będą walczyć o ludzkie zdrowie i życie. Tym razem nie obejdzie się bez przeszkód, ponieważ szpital padnie ofiarą ataku hakerów i w całym budynku zgaśnie światło. Przeszkodzi to Bartowi (Piotr Głowacki), który w tym czasie będzie operował Marcina (Filip Bobek) po jego wypadku.

Molenda będzie miał wypadek! Przeżyje? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Również Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) będzie w trakcie trudnej operacji. Gdy zapadnie zmrok, lekarka nie straci jednak zimnej krwi. Wkrótce okaże się, że problem z prądem nie jest tak łatwy do naprawienia, więc Falkowicz (Michał Żebrowski) nakaże Consalidzie przerwać operację i opuścić szpital. Ona jednak nie zgodzi się - uzna, że jej pacjent jest za słaby na transport. Andrzej w końcu wybuchnie:

- Do cholery, Wiktoria! Ty chcesz, żeby cię nominowali do nagrody złotego lancetu za najbardziej irracjonalną operację?!
- Jeśli chcesz pomóc, zostań. Jeśli nadal masz zamiar przeszkadzać, wyjdź z mojej sali operacyjnej!

Czy operacja się uda? I czy Wiki poniesie konsekwencje swojego czynu? Aby się tego dowiedzieć oglądaj "Na dobre i na złe" w TVP2!

Młody pacjent w serwerowni zaatakowanego szpitala. Haker, czy wybawca?! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×