"Na dobre i na złe" odcinek 729. Matylda dowiaduje się, kto jest jej ojcem! Jak zareaguje? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 729. odcinku "Na dobre i na złe" Matylda pozna w końcu prawdę o swoim biologicznym ojcu. Jak zareaguje dziewczynka? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 729. w środę 30.01.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kasia (Ilona Ostrowska) bardzo długo trzymała w tajemnicy prawdę o biologicznym ojcu Matyldy (Amelia Czaja). Dopiero po wielu latach sekret został odkryty, co całkowicie zmieniło życie Michała (Mateusz Janicki), który teoretycznie zyskał córkę i Falkowicza (Michał Żebrowski), który obawiał się, że straci dziewczynkę.

Falkowicz topi smutki w klubie nocnym! Zdradzi Kasię ze striptizerką? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W końcu, w 729. odcinku "Na dobre i na złe" prawda wyjdzie na jaw. Kiedy Falkowicz wróci wtedy do domu, zdenerwowana Smuda powie mu, że Matylda milczy jak zaklęta i nie chce jeść. Gdy nie uda im się jej do niczego przekonać, oboje uznają, że nadszedł czas na szczerą rozmowę. Kasia opowie jej o Michale.

- Masz rację. Czegoś ci nie powiedzieliśmy... Powinnaś wiedzieć... kto jest twoim biologicznym ojcem. Znasz go. To doktor Wilczewski. Michał Wilczewski.

Po tym wyznaniu zapadnie długa cisza. W końcu dziewczynka zapyta Falkowicza od jak dawna o tym wie. W odpowiedzi usłyszy, że od kilku miesięcy.

- Czyli mam mamę, dwóch ojców, babcię, pradziadka, Józia... O kimś nie wiem? Bo zawsze chciałam mieć starszego brata.

Czy Matylda zaakceptuje ten fakt? Czy będzie chciała utrzymywać kontakt z Michałem? Odpowiedzi na te pytania w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe".

W Leśnej Górze zatrudniony zostanie nowy salowy! Kim jest Farukh? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×