"Na dobre i na złe" odcinek 729. Nowy salowy jest w Polsce nielegalnie? Zatrzyma go Straż Graniczna! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 729. w szpitalu w Leśnej Górze zatrudniony zostanie nowy salowy. Wkrótce, odwiedzi go Straż Graniczna i zagrozi mu, że może zostać deportowany! Dlaczego? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 729. w środę 30.01.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 729. odcinka poznamy nowego bohatera "Na dobre i na złe". Będzie nim Farukh (Kiril Denev), który zostanie nowym salowym w Leśnej Górze. Okaże się, że ukrywa pewną tajemnicę - jest lekarzem. Uciekł do Polski z Tadżykistanu przed represjami za działalność opozycyjną.

W Leśnej Górze zatrudniony zostanie nowy salowy! Kim jest Farukh? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niestety, wkrótce, w Leśnej Górze zjawią się funkcjonariusze Straży Granicznej. Oświadczą Farukhowi, że nie dopełnił wszystkich formalności związanych z pobytem w Polsce i będzie musiał być deportowany. Mężczyzna spróbuje ich przekonać, żeby go nie zabierali: - Wy nie rozumiecie! Ja nie mogę wrócić do kraju! Oni mnie tam ubiją! To jakaś pomyłka... Puśćcie mnie! - wykrzyczy im. Jednak uzna, że nie uda mu się ich przekonać, więc wyrwie się i ucieknie. Wtedy wpadnie pod samochód.

Pierwszej pomocy udzieli mu Wera (Magda Celmer). Mężczyzna trafi na SOR. Co z nim dalej będzie? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Na dobre i na złe" W TVP2!

Falkowicz zawiesi Hanię i Julkę! Wszystko przez nowego salowego!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×