"Na dobre i na złe" odcinek 729. W Leśnej Górze zatrudniony zostanie nowy salowy! Kim tak naprawdę będzie Farukh? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

W 729. odcinku serialu "Na dobre i na złe" pracę w Leśnej Górze rozpocznie nowy salowy. Sprawdź, kto nim zostanie!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 729. w środę 30.01.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W 729. odcinku serialu "Na dobre i na złe" poznamy Farukha (Kiril Denev), nowego salowego szpitala w Leśnej Górze. Mężczyzna pochodzi z Tadżykistanu. Nowy pracownik szybko znajdzie wsparcie ze strony Wery (Magdalena Celmer), która również jest salową. Farukh z pewnych względów ukryje przed personelem szpitala fakt, że skończył w Rosji studia medyczne i ma uprawnienia lekarskie. Nie przyzna się też czy przebywa w Polsce legalnie.

Michał chce iść do sądu z testami DNA Matyldy! Co na to Kasia? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W role Farukha wcieli się bułgarski aktor Kiril Denev, który już od kilku lat mieszka w Polsce, gdzie znalazł żonę. To będzie jego pierwsza tak duża rola w polskiej produkcji, wcześniej miał okazję zagrać jedynie krótkie epizody w serialach "Wataha" i "Komisarz Alex". Współpracował także z kilkoma teatrami, m. in. z bułgarskim Teatrem Narodowym oraz ze znanym warszawskim teatrem Druga Strefa.

Aby sprawdzić, jaki los spotka Farukha w serialu "Na dobre i na złe", oglądajcie koniecznie nowe odsłony przygód pracowników szpitala w Leśnej Górze na antenie TVP2!

Atak hakerów na szpital w Leśnej Górze! Falkowicz zapłaci okup? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×