"Na dobre i na złe" odcinek 730. Falkowicz i Michał stworzą rodzinę patchworkową dla Matyldy! Pogodzą się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 730. odcinku "Na dobre i na złe" Falkowicz i Michał w końcu ustalą pewne zasady swojej nowej rodziny! Jakie? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 730. w środę 6.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W końcu sekret Kasi (Ilona Ostrowska) i Andrzeja (Michał Żebrowski) wyszedł na jaw. Matylda (Amelia Czaja) dowiedziała się, że jej biologicznym ojcem jest Michał (Mateusz Janicki) i postanowi spotkać się z nim i szczerze porozmawiać.

Pierwsza szczera rozmowa Matyldy z Michałem! Czy Falkowicz straci córkę?Zobacz więcej

W 730. odcinku "Na dobre i na złe", po spotkaniu z dziewczynką, Michał postanowi porozumieć się wreszcie ze Smudą i Falkowiczem. Najpierw dojdzie do małej przepychanki słownej między lekarzami...

- Żeby była jasność... Nie będę występować do sądu o uregulowanie kontaktów z Matyldą. Ale chciałbym, żebyśmy ustalili jedno: to jest moja córka!
- Moja.
- Moja…

Mężczyźni poślą sobie twarde spojrzenia, ale Falkowicz w końcu ustąpi.

- Nasza...
- Patchworkowa rodzina.
- Rodzina? Fantastycznie…

Czy rzeczywiście mężczyźni odłożą na bok swoją rywalizację i stworzą jedną wielką rodzinę dla Matyldy? Aby poznać ich dalsze losy, oglądaj "Na dobre i na złe" w TVP2!

Hania umówi się z Jakubem! Pomyli go z Borysem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×