"Na dobre i na złe" odcinek 730. Julka będzie żałowała wspólnej nocy z Marcinem! Przyzna się Bartowi do zdrady? [CO SIĘ WYDARZY]

W 730. odcinku "Na dobre i na złe" Julka zwierzy się Hani, że żałuje nocy spędzonej z Marcinem! Potem postanowi szczerze porozmawiać z Bartem... Czy powie mu prawdę? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 730. w środę 6.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W najnowszych odcinkach "Na dobre i na złe" dojdzie w końcu do przełomu w trójkącie Julki (Aleksandra Hamkało), Barta (Piotr Głowacki) i Marcina (Filip Bobek)! Burska zdradzi swojego partnera i spędzi noc z Molendą!

Julka zdradzi Barta! Spędzi noc z Marcinem! Zobacz więcej

W 730. odcinku "Na dobre i na złe" Julka od razu pożałuje zdrady. Szybko zniknie z mieszkania kochanka i wróci do domu. Na miejscu Artur nawet nie zapyta gdzie była i dlaczego nie wróciła na noc. Później załamana lekarka zwierzy się Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Powie jej, że czuła się samotna i dlatego szukała pocieszenia w ramionach innego. Będzie czuła się winna.

W końcu Julka szczerze porozmawia z Bartem. Przeprosi go za to, że nie mógł na nią liczyć i wprost powie mu, z kim spędziła noc! Czy Artur jej wybaczy? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "na dobre i na złe" w TVP2!

Obsada wskazuje, czym nowość TVP1 różni się od pozostałych seriali medycznych. Dlaczego warto oglądać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×