"Na dobre i na złe" odcinek 730. Molenda posunie się do kradzieży? Co zrobi, by jego przekręt nie wyszedł na jaw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 730. odcinku "Na dobre i na złe" Molenda znowu spotka się z żoną "uśmierconego" przez niego pacjenta. Okaże się, że media zaczęły prywatne śledztwo w sprawie rzekomej śmierci Zubrzyckiego! Czy Marcin wykradnie ze szpitala wszystkie dowody przeciwko niemu? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 730. w środę 6.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Najbliższe odcinki "Na dobre i na złe" nie będą najszczęśliwsze dla Marcina (Filip Bobek). Wciąż będzie dochodził do siebie po wypadku. Co prawda, spędzi noc z Julką (Aleksandra Hamkało), ale Burska szybko tego pożałuje! Co gorsza, znowu wróci do niego sprawa sfingowania śmierci pacjenta (Filip Wałcerz).

Julka będzie żałowała wspólnej nocy z Marcinem! Przyzna się Bartowi do zdrady?Zobacz więcej

W 730. odcinku "Na dobre i na złe" Marcin znów spotka się z żoną Zubrzyckiego (Aleksandra Batko). Przerażona Daria powie mu, że media zaczęły śledztwo w sprawie śmierci jej męża. Dziewczyna wystraszy się, że cały przekręt może wyjść na jaw i zażąda od lekarza, by wykradł ze szpitala wszystkie dowody, które mogłyby ich obciążyć.

- Wydruk EKG się zgadza, ale godzina jego wykonania już nie. Wyniki krwi? Podobnie.(…) Tam się nic z niczym nie zgadza! Na razie tylko my to wiemy... Ale jak dokumentacja medyczna zniknie, wtedy nie dowie się już nikt.(…) Chcę dzisiaj zobaczyć papiery! - wykrzyczy mu.

Czy Molenda popełni kolejne przestępstwo i wykradnie dokumenty ze szpitala? Aby się tego dowiedzieć oglądaj "Na dobre i na złe" w TVP2!

Julka nie będzie z Marcinem? Powie mu, żeby zostawił ją w spokoju!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×