"Na dobre i na złe" odcinek 730. Pierwsza szczera rozmowa Matyldy z Michałem! Czy Falkowicz straci córkę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 730. odcinku "Na dobre i na złe" Matylda zdecyduje się na rozmowę ze swoim ojcem - Michałem. Czy znajdą nić porozumienia a Falkowicz straci przybraną córkę? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 730. w środę 6.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo, sekret ojcostwa Michała (Mateusz Janicki) wyjdzie na jaw. Kasia (Ilona Ostrowska) i Andrzej (Michał Żebrowski) w końcu wyznają Matyldzie (Amielia) kto jest jej ojcem. W 729. dziewczynka zdziwi rodziców, kiedy wyzna im, że chce się spotkać z Wilczewskim.

Matylda dowiaduje się, kto jest jej ojcem! Jak zareaguje?Zobacz więcej

Matylda i Michał odbędą pierwszą szczerą rozmowę, dzięki której trochę naprawią swoją relację i ustanowią pewne podstawowe reguły.

- Ja tak czułam. Nikt mnie tak nie wkurzał jak pan.
- Nie mów do mnie "pan".
- A jak mam mówić? Tato? Mam już tatę.
- Michał.
- Ok. A ty nie mów do mnie córko.

A jak to wszystko przyjmie Falkowicz? Kiedy zobaczy jak dziewczynka i jej biologiczny ojciec się do siebie uśmiechają, pęknie mu serce. Jednak wieczorem, Matylda przytuli się do przybranego taty i powie mu, że go kocha. Dzięki temu Andrzej w końcu poczuje ulgę i nie będzie już bał się, że straci dziewczynkę.

Czy teraz relacje Falkowiczów i Wilczewskich się poprawią? A może to jednak nie koniec walki o Mayldę? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Na dobre i na złe" w TVP2!

Falkowicz zawiesi Hanię i Julkę! Wszystko przez nowego salowego!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×