"Na dobre i na złe" odcinek 731. Bart odkrywa błąd w diagnozie Barbary! Co to dla niej oznacza? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 731. odcinku "Na dobre i na złe" Bart powie Barbarze i Michałowi, że odkrył błąd w diagnozie Wilczewskiej, co dużo zmienia... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 731. w środę 13.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Choroba Barbary (Agnieszka Pilaszewska) od początku była groźna. O swoim guzie mózgu nie powiedziała nawet Michałowi (Mateusz Janicki), ponieważ nie było szans na jego wyleczenie i kobieta powoli szykowała się na śmierć. Teraz okaże się jednak, że jest nadzieja...

Julka nie będzie z Marcinem? Powie mu, żeby zostawił ją w spokoju!Zobacz więcej

W 731. odcinku "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) powie Barbarze i Michałowi, że odkrył błąd w diagnozie. - Rzadki typ glejaka. Łatwo go można było pomylić i stąd zła diagnoza. Niska złośliwość.(…) Przy gwiaździaku operacja daje możliwość przeżycia nie kilku, kilkunastu miesięcy - jak zakładaliśmy wcześniej - a kilkunastu lat. To zmienia postać rzeczy... Mimo dobrych wiadomości, Barbara wcale się nie ucieszy i nie zgodzi się na operację.

Michał będzie w szoku. Postara się namówić matkę do zmiany decyzji, ale bezskutecznie. Również Cezary (Daniel Olbrychski) postanowi wpłynąć na córkę, a wtedy ona powie mu, że po prostu boi się operacji. - Doceniam, że się starasz, ale daruj sobie... To jest mózg! Sama w nim nieraz grzebałam, to wiem, jak niewiele trzeba, żeby to, co nazywasz teraz córką... było ciałem bez kontaktu! - powie mu.

W końcu Wilczewska zgodzi się na operację, ale niestety podczas zabiegu dojdzie do komplikacji... Czy Barabra przeżyje? Dowiemy się tego z kolejnych odcinków "Na dobre i na złe"!

Wilczewska zapadnie w śpiączkę! Wszystko przez błąd MolendyZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×