"Na dobre i na złe" odcinek 731. Hania umówi się z Jakubem! Pomyli go z Borysem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 731. odcinku "Na dobre i na złe" Jakub umówi Hanię z Borysem udając swojego brata! Sikorka nie zauważy różnicy, a bracia się o to pokłócą... Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 731. w środę 13.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Borys (Marcin Zacharzewski) bardzo stara się o względy Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska). Kiedy w końcu udało mu się z nią umówić, to para spotkała sobowtóra Jakubka (Maciej Zacharzewski). Później okazało się, że jest to jego brat bliźniak, ale to odkrycie przerwało randkę lekarzy. Teraz brat Borysa postanowi zabawić się w swatkę.

Julka zdradzi Barta! Spędzi noc z Marcinem! Zobacz więcej

W 731. odcinku "Na dobre i na złe" Borys przez przypadek dowie się, że jest umówiony z Hanią na randkę. Lekarz bardzo ucieszy się na romantyczny wieczór z koleżanką, ale jednocześnie mocno się zdziwi. Szybko wyjdzie na jaw, że to jego brat postanowił ich wyswatać. Umówił Sikorkę i Jakubka udając swojego brata. Hania, która nie rozróżni bliźniaków, nie będzie wiedziała, że rozmawiała z Jakubem, czyli tak naprawdę umówi się z nim!

Między braćmi dojdzie do kłótni. Czy lekarze będą walczyć o względy Hani? Odpowiedź na to pytanie w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Wilczewska zapadnie w śpiączkę! Wszystko przez błąd MolendyZobacz więcej

Zobacz galerię

Marta Żmuda Trzebiatowska o Hani w "Na dobre i na złe"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×