"Na dobre i na złe" odcinek 732. Falkowicz wyzna swoje lęki przy grobie brata! Straci córkę? [CO SIĘ WYDARZY]

Ostatnie dni są bardzo trudne dla profesora Falkowicza. W 732. odcinku serialu "Na dobre i na złe" lekarz spróbuje zebrać myśli podczas odwiedzin przy grobie brata. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 732. w środę 20.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Gdy na jaw wyszło, kto jest biologicznym ojcem Matyldy (Amelia Czaja), małżeństwo Falkowicza (Michał Żebrowski) i Kasi (Ilona Ostrowska) wpadło w poważny kryzys. Gdy dorośli zajęci są kłótniami, mała Matylda robi wszystko, by pogodzić ze sobą zwaśnione rodziny. Mimo to, Falkowicz nie może odnaleźć się w nowej sytuacji i coraz bardziej gubi się z swoim życiu osobistym.

Bart przechodzi kryzys! Już nie jest geniuszem chirurgii?Zobacz więcej

W 732. odcinku serialu "Na dobre i na złe" 13-latka z pomocą pradziadka Cezarego (Daniel Olbrychski) zorganizują rodzinny obiad, by Wilczewski (Mateusz Janicki) i Falkowicz mieli okazję w końcu się pogodzić. Profesor nie będzie jednak potrafił unormować swoich stosunków z Michałem. Zdenerwowany lekarz postanowi udać się na cmentarz, by podzielić się swoimi wątpliwościami ze zmarłym bratem:

Dałbym się za nią pokroić nawet tej z czerwonym stetoskopem... Zresztą nieważne. Ale siadać z nim przy jednym stole? Z tym troglodytą? Przecież jedzenie utkwiłoby mi w gardle... Przy jednym stole... Ciągle walczę - o Kaśkę, o Matyldę. Już po prostu sił nie mam. Powiedz mi, czy to jest normalne, że moim ulubionym miejscem spotkań jest cmentarz? Może ja rzeczywiście bardziej pasuję do rodziny Adamsów, niż mi się wydaje...

Wizyta na cmentarzu sprawi, że Falkowicz się nieco uspokoi. Czy znajdzie w sobie siłę by pogodzić się z Wilczewskimi i w końcu dać Matyldzie chociaż namiastkę prawdziwej rodziny?

Rodzinny obiad Wilczewskich i Falkowiczów! Zakopią topór wojenny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×