"Na dobre i na złe" odcinek 732. Marcin wyjedzie do Buenos Aires, a Bart do Katmandu?! Co z Julką? [CO SIĘ WYDARZY]

W 732. odcinku "Na dobre i na złe" Bart i Molenda postanowią uciec od problemów i wyjechać z kraju! Co zrobi Julka? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 732. w środę 20.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Trójkąt Julka (Aleksandra Hamkało), Artur (Piotr Głowacki) i Marcin (Filip Bobek) powoli robi się nie do zniesienia. Cała trójka bardzo przeżywa to, że nie mogą się dogadać. W końcu Julka powie Molendzie, żeby zostawił ją w spokoju a Bartowi, żeby o nią walczył. Tylko, że oni będą mieli inne plany...

Julka nie będzie z Marcinem? Powie mu, żeby zostawił ją w spokoju!Zobacz więcej

W 732. odcinku "Na dobre i na złe" Marcin postanowi uciec z kraju i kupi bilety do Buenos Aires. Przyjdzie do Julki, żeby przekazać jej karty swoich pacjentów, a ona od razu przejrzy jego zamiary. Spróbuje zatrzymać przyjaciela w Leśnej Górze. Ale Molendzie nie wystarczy tylko przyjaźń... Wsiądzie do taksówki i zamówi kurs na lotnisko.

Rodzinny obiad Wilczewskich i Falkowiczów! Zakopią topór wojenny?Zobacz więcej

Tymczasem Bart będzie unikał Julki. Ale w pewnym momencie dostanie ataku histerii, czego Julka będzie świadkiem. Artur, przechodzący załamanie nerwowe, uzna, że za wcześnie wrócił do pracy i się wypalił. Nagle postanowi, że wyjedzie do Katmandu, aby pomagać ludziom. Zechce dać sobie i Julce czas. - Wiem, że to nie Molenda jest naszym problemem, ale kryzys między nami - powie Julce jakby na pożegnanie.

Czy Julka naprawdę zostanie sama? Czy przekona dwóch najważniejszych dla siebie mężczyzn, żeby zostali w kraju? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Na dobre i na złe" w TVP2!

Tajemnica Hani wyjdzie na jaw! Lekarka jest córką mordercy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×