"Na dobre i na złe" odcinek 732. Wilczewska zapadnie w śpiączkę! Wszystko przez błąd Molendy [CO SIĘ WYDARZY]

W 732. odcinku serialu "Na dobre i na złe" jeden błąd będzie mógł kosztować życie Wilczewskiej! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 732. w środę 20.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Choroba Barbary Wilczewskiej (Agnieszka Pilaszewska) bardzo długo była jej tajemnicą, której nie wyjawiła nawet swojemu synowi Michałowi (Mateusz Janicki). Lekarka miała guza mózgu i powoli szykowała się na śmierć. W pewnym momencie pojawiła się jednak nadzieja na uratowanie kobiety. Profesor Bart (Piotr Głowacki) zdecyduje się bowiem podjąć się skomplikowanej operacji.

Pierwsza szczera rozmowa Matyldy z Michałem! Czy Falkowicz straci córkę?Zobacz więcej

W 732. odcinku serialu "Na dobre i na złe" zespół lekarzy rozpocznie zabieg, który może uratować Wilczewskiej życie. Przy szpitalnym stole spotkają się Bart i Molenda (Filip Bobek). Zabieg usunięcia guza zakończy się powodzeniem, ale stan pacjentki zacznie się nagle pogarszać. Rozkojarzony i nieobecny Marcin zbyt późno zauważy spadek ciśnienia tętniczego. Barbara nie umrze tylko dzięki szybkiej reakcji Barta!

Niestety, w wyniku błędu Molendy Wilczewska zapadnie w śpiączkę. Czy Michał będzie musiał w końcu zmierzyć się z konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania?

Nowy salowy jest w Polsce nielegalnie? Zatrzyma go Straż Graniczna!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×