"Na dobre i na złe" odcinek 733. Rodzinna tragedia Hani zbliży ją do Michała! Będą razem? [CO SIĘ WYDARZY]

W 733. odcinku "Na dobre i na złe" wyjdzie na jaw sekret Hani. jej rodzinna tragedia przybliży ją do Michała, któremu rzuci się w ramiona! Będą razem? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 733. w środę 27.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Choć Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) pojawiła się w Leśnej Górze jakiś czas temu, to jest ona postacią dość tajemniczą. Wkrótce okaże się, że skrywa ona pewien sekret - jej ojciec siedzi w więzieniu, bo doprowadził do tragedii na przejeździe kolejowym!

Tajemnica Hani wyjdzie na jaw! Lekarka jest córką mordercy?Zobacz więcej

Wszystko wyda się w 733. odcinku "Na dobre i na złe", kiedy do szpitala w Leśnej Górze trafi ofiara wypadku spowodowanego przez ojca Sikorki. Sandra (Kornelia Maciejewska) będzie dla lekarki bardzo nieprzyjemna, co tylko dobije Hanię. Jej podły nastrój zauważy Michał (Mateusz Janicki). Spróbuje pocieszyć przyjaciółkę, ale to tylko pogorszy sprawę. W końcu pogrążony w depresji ojciec Sikorki zgodzi się na widzenie z córką. Do aresztu kobieta wybierze się z Wilczewskim.

Emocje kotłujące się w Hani w końcu wybuchną. Lekarka pęknie i przed aresztem mocno wtuli się w Michała. Czy Hania i Michał będą razem? Co z Borysem? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Na dobre i na złe" w TVP2!

Rodzinny obiad Wilczewskich i Falkowiczów! Zakopią topór wojenny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Marta Żmuda Trzebiatowska o Hani w "Na dobre i na złe":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×