"Na dobre i na złe" odcinek 733. Wera powie Marcinowi, że to ona wydała go prasie! Jak zareaguje Molenda? [CO SIĘ WYDARZY]

W 733. odcinku "Na dobre i na złe" Marcin dowie się, skąd prasa wiedziała o Zubrzyckim! Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 733. w środę 27.02.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Odkąd Marcin (Filip Bobek) podjął się sfingowania śmierci Tomasza (Filip Wałcerz), nie ma spokojnej chwili. Teraz, gdy prasa zaczęła własne śledztwo na temat odejścia biznesmena, Molenda ma jeszcze większe kłopoty i jest szantażowany przez Darię (Aleksandra Batko).

Marcin wyjedzie do Buenos Aires, a Bart do Katmandu?! Co z Julką?Zobacz więcej

W 733. odcinku "Na dobre i na złe" Marcina niespodziewanie odwiedzi Wera (Magdalena Celmer). Lekarz będzie akurat w trakcie pakowania przed wyjazdem do Argentyny. Salowa nagle wyzna mu, że to ona skontaktowała się z prasą na temat Zubrzyckiego. Gdy Marcin to usłyszy, najpierw będzie w szoku, ale potem wybuchnie wściekłością. Uświadomi byłej dziewczynie, że jej akcje mogą mieć śmiertelne konsekwencje. Wyrzuci Werę z domu i poradzi jej, by nie przyznawała się nikomu, że się znają.

Później Marcin pojedzie do szpitala, ale zauważy, że ktoś kto śledzi. Jeszcze bardziej się zaniepokoi, gdy zauważy tego samego mężczyznę, który uważnie ogląda auto Julki (Aleksandra Hamkało)... Co grozi Molendzie i jego bliskim? Aby się tego dowiedzieć, oglądaj "Na dobre i na złe" w TVP2!

Rodzinna tragedia Hani zbliży ją do Michała! Będą razem?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×