"Na dobre i na złe" odcinek 735. Wiktoria opowie Jędrkowi o swojej trudnej przeszłości! Nie może być jego mamą? [CO SIĘ WYDARZY]

W 735. odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria opowie Jędrkowi o swojej bolesnej przeszłości i wszystkich swoich wadach. Nie może być jego mamą? Sprawdź co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 735. w środę 13.03.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zaangażuje się w pomoc Jędrkowi (Iwo Wiciński). W 735. odcinku "Na dobre i na złe" Consalida zabierze chłopca do siebie na ferie. Będzie miał akurat wtedy urodziny, ale spędzi z Wiki tylko kilka szczęśliwych chwil, bo lekarka zostanie wezwana do szpitala. Jędrek będzie smutny, że znowu spędza swoje urodziny samotnie i postanowi sam wrócić do domu dziecka.

Wiktoria wyciągnie Jędrka z domu dziecka! Zostanie jego mamą?Zobacz więcej

Kiedy Wiktoria wróci do domu i nie zastanie chłopca, zrobi jej się przykro i od razu pojedzie za nim. Gdy w końcu go spotka, opowie mu o swojej bolesnej przeszłości i swoich wadach.

– Jestem samotna jak ty. Tak, zawsze nawalam… Moją córkę wychowywała babcia. Udawałam, że jestem jej siostrą… Nigdy nie wracam na czas z pracy… nie potrafię stworzyć domu, piec ciast… Jestem kompletnie do dupy. Nie wystawiłam cię. Spóźniłam się, bo ratowałam człowieka. Ale jestem…

Jędrek będzie poruszony jej wyznaniem i wróci z nią do domu. Tylko czy Wiki na pewno nadaje się na jego matkę? Tego dowiemy się w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Molenda aresztowany! Falkowicz wsadzi go do więzienia?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×