"Na dobre i na złe" odcinek 738. Kolejny dramat Marcina! Jego nowa dziewczyna jest śmiertelnie chora! [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce w "Na dobre i na złe" Marcin pozna piękną Dominikę, dla której straci głowę. Para spędzi ze sobą namiętną noc, ale w 738. odcinku okaże się, że dziewczyna jest śmiertelnie chora! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 738. w środę 3.04.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatni czas nie był łatwy dla Marcina (Filip Bobek). Jego przekręty wyszły na jaw, przez co został zatrzymany przez policję, a następnie stanął przed Izbą Lekarską. W dodatku Julka (Aleksandra Hamkało) poczuła się przez niego bardzo oszukana i nie chce mieć już z nim nic wspólnego. Wkrótce Molenda pozna w barze Dominikę (Paulina Gałązka), dla której straci głowę. Choć wydawałoby się, że nowa znajomość wyleczy go z miłości do Burskiej, to jednak nie będzie takie łatwe...

Paulina Gałązka w obsadzie! Jej bohaterka skradnie serce Marcina!Zobacz więcej

W 738. odcinku "Na dobre i na złe" Marcin obudzi się u boku Dominiki. Molenda zrobi dla niej śniadanie, a gdy dziewczyna wstanie z łóżka, nagle się przewróci. Kiedy Marcin zauważy przerażenie na jej twarzy, od razu domyśli się, że coś jest nie tak i ruszy jej na pomoc.

- Co się dzieje?
- Nie czuję nogi z lewej strony, ani ręki...

Dominika od razu trafi do szpitala z podejrzeniem udaru. W szpitalu Jakub (Maciej Zacharzewski) przedstawi jej przerażającą diagnozę - cierpi na stwardnienie rozsiane! Dziewczyna, choć będzie załamana, wymknie się ze szpitala, ponieważ tego dnia będzie miała w Akademii Lotniczej egzamin na pilotkę. Tam, przed salą wykładową, znajdzie ją Marcin. - Nie mam siły wstać. Boję się, że to koniec... Koniec wszystkiego - zwierzy się Molendzie.

Marcin bohatersko weźmie ją na ręce i wyniesie z budynku. Nagle Dominika poprosi go, by udawali przed jej znajomymi, że są w sobie zakochani, więc lekarz namiętnie ją pocałuje. Czy to ich ostatnie chwile razem? Czy Marcin zajmie się chorą Dominiką? Tego dowiemy się już w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Anna Samusionek jako matka Hani! Sikorka wpadnie przez nią w kłopoty...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×