"Na dobre i na złe" odcinek 738. Matka Hani zacznie podrywać Michała i Jakuba! Jak na to zareagują? [CO SIĘ WYDARZY]

W 738. odcinku "Na dobre i na złe" matka Hani zechce wykorzystać pozycję córki i wybierze się na darmowe badania bez kolejki. Przy okazji zacznie podrywać Jakuba i Michała! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 738. w środę 3.04.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Kiedy w życiu Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska) pojawiła się ponownie jej matka (Anna Samusionek), lekarka miała złe przeczucia. Okaże się, że się nie pomyliła, ponieważ Lucyna sporo namiesza...

Anna Samusionek jako matka Hani! Sikorka wpadnie przez nią w kłopoty...Zobacz więcej

W 738. odcinku "Na dobre i na złe" seniorka postanowi wykorzystać pozycję Hani. Powołując się na córkę, odwiedzi połowę lekarzy z Leśnej Góry, by wykonali jej darmowe badania poza kolejką. Zacznie od Jakuba (Maciej Zacharzewski). Wmówi mu, że to Hania kazała zrobić jej badania i od razu zacznie go podrywać!

- Mam sporo zajęć, ale skoro Hania pani obiecała…
- Ale pan jest kochany! A jaki przystojny do tego!

Następnie odwiedzi Konicę (Robert Koszucki) i Michała (Mateusz Janicki). Wilczewskiego też postanowi oczarować pokazując mu swoje zgrabne nogi... Wtedy jednak Hania wejdzie do pokoju i przerwie tę farsę. Będzie miała do matki duże pretensje!

Kilka godzin okaże się, że Lucyna posunęła się o krok dalej i okradła własną córkę! Jak Hania poradzi sobie z tym skandalicznym zachowaniem matki?

Powrót Barta! Weźmie ślub z Julką?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×