"Na dobre i na złe" odcinek 738. Michał zostawi Hanię! Dlaczego wyprowadzi się z hotelu rezydentów? [CO SIĘ WYDARZY]

W 738. odcinku "Na dobre i na złe" Michał zostawi Hanię i wyprowadzi się z hotelu rezydentów. Dlaczego? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 738. w środę 3.04.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W ostatnim czasie Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) zbliżyła się do Michała (Mateusz Janicki). Tylko jemu zwierzyła się z rodzinnej tragedii i opowiedziała o siedzącym w więzieniu ojcu (Artur Janusiak). Nie wspomniała mu jednak o napiętych relacjach ze swoją matką (Anna Samusionek)

Matka Hani zacznie podrywać Michała i Jakuba! Jak na to zareagują?Zobacz więcej

W 738. odcinku "Na dobre i na złe" Michał postanowi pomóc Hani i wyprowadzi się z hotelu rezydentów. Swój pokój odstąpi rodzicom Sikorki, by po trudnych przeżyciach mogli być w końcu razem. Hania jednak zaniepokoi się, że przyjaciel musiał znaleźć inne lokum. - A ty gdzie się właściwie wyniosłeś? - zapyta go. Przyjaciel zdradzi jej, że zamieszkał w domu ciągle przebywającej w śpiączce Barbary (Agnieszka Pilaszewska). - Pomieszkuje tam teraz mój dziadek. Nie chcę, żeby był sam. - doda.

Wspaniałomyślny gest Michała jednak nie będzie dobrym posunięciem. Matka Hani zamiast okazać wdzięczność, to okradnie własną córkę i zniknie! Czy w trudnych chwilach Hania będzie mogła liczyć na wsparcie Michała?

Hania oskarżona o wzięcie łapówki! Borys wyrzuci ją z pracy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Marta Żmuda Trzebiatowska o Hani w "Na dobre i na złe":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×