"Na dobre i na złe" odcinek 739. Powrót Barta! Weźmie ślub z Julką? [CO SIĘ WYDARZY]

W 739. odcinku "Na dobre i na złe" Bart powróci z Katmandu zupełnie odmieniony. Okaże się, że wszystko przemyślał i chce być z Julką! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 739. w środę 10.04.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Po tym jak Julka (Aleksandra Hamkało) dowiedziała się, co zrobił Marcin (Filip Bobek), nie chce go znać. Kiedy uświadomiła sobie, że jej syn był w niebezpieczeństwie, od razu powiedziała o tym Arturowi (Piotr Głowacki), który obiecał, że wróci z Katmandu.

Hania oskarżona o wzięcie łapówki! Borys wyrzuci ją z pracy?Zobacz więcej

W 739. odcinku "Na dobre i na złe" Bart wróci ze swojej podróży zupełnie odmieniony. Zaskoczy Julkę wylewnym powitaniem i wyznaniem, że za nią tęsknił. Okaże się, że podczas swojego pobytu w Katmandu, neurochirurg przemyślał wiele spraw.

- Wszystko przemyślałem. Wreszcie oczyściłem umysł. Jesteśmy rodziną, ty i ja. Mamy dziecko. Kochamy się. Weźmiemy ślub i wszystko będzie dobrze.

Na te słowa Julka odetchnie z ulgą i wtuli się w ukochanego. Wtedy on nagle wspomni Molendę: - Najważniejsze, że już nigdy nie zobaczymy tego człowieka... Niestety okaże się, że nie uwolnili się całkowicie od Marcina, bo on jeszcze tego samego dnia trafi do szpitala po pobiciu. A Julka postanowi z nim zostać! Czy Molenda nadal zagraża ich związkowi?

Załamany Molenda wda się w bijatykę! Zginie przez zawód miłosny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×