"Na dobre i na złe" odcinek 741. Hania przeprowadzi trudną operację! Wygryzie Konicę ze stanowiska ordynatora? [CO SIĘ WYDARZY]

W 741. odcinku "Na dobre i na złe" Hania przeprowadzi najważniejszą operację w swojej karierze. Jej szef, Konica, będzie pod wrażeniem jej umiejętności! Sikorka zostanie nowym ordynatorem? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 741. w środę, 24.04.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Hania (Marta Żmuda Trzebiatowska) po ostatnich trudnych przeżyciach ze swoją matką (Anna Samusionek), rzuci się w wir pracy. W 741. odcinku "Na dobre i na złe" trafi jej się trudny przypadek - mężczyzna, który w wyniku wypadku stracił lewe przedramię.

Michał po raz pierwszy sam zaopiekuje się Matyldą! Znajdą wspólny język?Zobacz więcej

Sikorka będzie zdania, że są spore szansę na przyszycie tej kończyny, ale Konica (Robert Koszucki), ordynator ortopedii, zdecydowanie się na to nie zgodzi. - Chcesz zrobić replantację? Chyba oszalałaś! - zakpi z niej. Hania jednak się nie podda i w końcu przekona Rafała, że wszystko może się udać z pomocą Falkowicza (Michał Żebrowski) i Barta (Piotr Głowacki). Niestety Andrzej nie będzie mógł dotrzeć na miejsce, ale na szczęście zastąpi go Michał (Mateusz Janicki). W końcu Sikorka stanie na czele zespołu przeprowadzającego operację i operacja powiedzie się, choć nie bez komplikacji.

Konica będzie pod wrażeniem umiejętności lekarki i szczerze jej pogratuluje. Ona zaś powie mu, że jest naprawdę dobrym ordynatorem i powinien nawet kandydować na stanowisko dyrektora szpitala! Czy Rafał zdecyduje się na to, a Hania zostanie ordynatorem ortopedii? Tego dowiemy się wkrótce!

Wilczewska cudownie się wybudzi! Czy jednak uda jej się wyzdrowieć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×