"Na dobre i na złe" odcinek 742. Arkadiusz Smoleński w serialu! Kogo zagra Bartek z "Emki"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 742. odcinku "Na dobre i na złe" wystąpi Arkadiusz Smoleński, czyli Bartek z "M jak miłość"! Zagra Darka - przyjaciela Radwana z dzieciństwa, który będzie potrzebował jego pomocy. Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 742. w środę, 8.04.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wkrótce Radwan (Mateusz Damięcki) będzie przechodził trudne chwile. Powoli będzie miał dość gości, których Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zaprosiła do jego mieszkania. Poza tym zostanie posądzony o romans z Blanką (Pola Gonciarz)! W dodatku w 742. odcinku "Na dobre i na złe" będzie musiał zająć się bardzo trudnym przypadkiem medycznym.

Blanka zakocha się w Radwanie?! Maciek będzie bardzo zazdrosny!Zobacz więcej

Zgłosi się do niego para jego przyjaciół z dzieciństwa - Ola (Ewelina Szostkowa) i Darek (Arkadiusz Smoleński). Dziewczyna będzie spodziewać się bliźniąt, ale życie jednego z dzieci będzie zagrożone. Niestety, po badaniach Krzysztof nie będzie miał dla niej dobrych wiadomości. Okaże się, że jedno z dzieci rozwija o wiele wolniej. Krzysztof oceni, że trzeba wywołać wcześniejszy poród. Rodzice będą musieli podjąć trudną decyzję, ale w końcu postanowią kontynuować ciążę, dzięki czemu chociaż jedno z dzieci będzie zdrowie.

W końcu Radwan zaproponuje im przełomową terapię, dzięki której doprowadzi do porodu tylko jednego z dzieci, a drugie zostanie w łonie matki. Czy wszystko się uda i Krzysztof pomoże przyjaciołom?

Ślubu nie będzie?! Wera pocałuje się z Bartem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×