"Na dobre i na złe" odcinek 742. Barbara jest chora psychicznie?! Michał zauważy jej niepokojące zachowanie! [CO SIĘ WYDARZY]

W 742. odcinku "Na dobre i na złe" radość Michała z wybudzenia Barbary się skończy. Wilczewska zacznie się dziwnie zachowywać, a Bart zacznie podejrzewać, że cierpi na chorobę psychiczną! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 742. w środę, 8.04.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach "Na dobre i na złe" nastąpi prawdziwy cud i ku uciesze Barta (Piotr Głowacki) i Michała (Mateusz Janicki), Barbara (Agnieszka Pilaszewska) wybudzi się ze śpiączki. Po długim czasie od operacji w końcu nastąpi przełom, ale ta radość nie potrwa długo...

Blanka zakocha się w Radwanie?! Maciek będzie bardzo zazdrosny!Zobacz więcej

W 742. odcinku "Na dobre i na złe" Barbara zacznie się dziwnie zachowywać - stanie się dziecinna i nienaturalnie radosna. Kiedy Michał dowie się, że jego matka wyszła na spacer na mrozie bez butów, postanowi działać, szczególnie, że pacjentka nie będzie widziała w tym nic złego i jej humor jeszcze bardziej się po tym poprawi. Bart będzie tym faktem również bardzo zaniepokojony i poprosi Wilczewskiego, by zapytał Cezarego (Daniel Olbrychski) o historię chorób psychicznych w ich rodzinie.

Jeszcze w tym samym odcinku Barbara, mimo zaleceń lekarzy, oświadczy, że nie zamierza opuszczać szpitala! Powie, że dostała drugą szansę od losu i nie będzie się niczym przejmować... Czy Michał odkryje, co dolega jego matce?

Ślubu nie będzie?! Wera pocałuje się z Bartem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×