"Na dobre i na złe" odcinek 742. Bart straci pracę? Pacjenci nie będą chcieli być przez niego operowani! [CO SIĘ WYDARZY]

W 742. odcinku "Na dobre i na złe" Bart zorientuje się, że pacjenci nie chcą, by ich operował. Okaże się, że jego historia z uzależnieniem ich do niego zniechęca! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 742. w środę, 8.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Powrót Barta (Piotr Głowacki) do normalności wiele go kosztował. Wybitny neurochirurg długo nie mógł pogodzić się, że jest uzależniony, a kiedy w końcu poszedł na odwyk, zaczął mieć problemy z Julką (Aleksandra Hamkało). Na szczęście to wszystko jest za nim i mógł wrócić do swojego ukochanego zawodu.

Barbara jest chora psychicznie?! Michał zauważy jej niepokojące zachowanie!Zobacz więcej

W 742. odcinku "Na dobre i na złe" okaże się, że Artur nie może całkowicie uciec od przeszłości. Jego pacjentką będzie Anka - nastolatka cierpiąca na lekooporną padaczkę. Bart postanowi ją zoperować, ale kiedy matka Anki się o tym dowie, to zaprotestuje. Kobieta będzie wiedziała o jego historii z narkotykami. Poprosi więc o zmianę lekarza - Nie powierzę życia córki byłemu narkomanowi! - krzyknie.

Po tym incydencie Bart zacznie wątpić w swoje siły i się załamie. - A jeśli ona ma rację? Może nie jestem tym samym lekarzem, co wcześniej... Może nowy początek to bajka dla naiwnych. To wszystko, co się zdarzyło… nie zniknie. Czy Bart straci pracę przez opinie pacjentów?

Ślubu nie będzie?! Wera pocałuje się z Bartem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×