"Na dobre i na złe" odcinek 742. Blanka zakocha się w Radwanie?! Maciek będzie bardzo zazdrosny! [CO SIĘ WYDARZY]

W 742. odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria i Maciek zauważą, że Blanka i Krzysztof mają się ku sobie! Czy połączy ich coś więcej? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 742. w środę, 8.04.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Blanka (Pola Gonciarz), która jakiś czas temu zaczęła praktyki na ginekologii, będzie spędzać coraz więcej czasu z Radwanem (Mateusz Damięcki), co oczywiście nie umknie uwadze Maćka (Adam Bobik). Niedoszły ksiądz będzie bardzo zazdrosny!

Marcin dowie się, że Julka bierze ślub! Załamie się?Zobacz więcej

W 742. odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) zrozumie, dlaczego Maciek jest taki zazdrosny. Zobaczy filmik autorstwa Jędrka (Iwo Wiciński), na którym wyraźnie ujrzy, że Blanka i Krzysztof mają się ku sobie! Consalida od razu uda się na rozmowę do Radwana i wprost zapyta go o jego życie prywatne. Ten, by uniknąć kolejnych pytań i niedopowiedzeń, skłamie, że ma już dziewczynę. Później Krzysztof postanowi wyjaśnić sprawę z Blanką. Zapewni ją, że nic do niej nie czuje.

Choć stażystka również zaprzeczy, że żywi do niego jakiekolwiek uczucia, to reakcja Radwana, bardzo ją zaboli. Czy na pewno nie jest w nim zakochana?

Michał po raz pierwszy sam zaopiekuje się Matyldą! Znajdą wspólny język?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×