"Na dobre i na złe" odcinek 742. Ślubu nie będzie?! Wera pocałuje się z Bartem! [CO SIĘ WYDARZY]

W 742. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wera będzie dalej próbować rozbić związek Julki i Barta! Sprawdź, co czeka bohaterów!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 742. w środę, 8.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Wielkimi krokami zbliża się długo oczekiwany ślub Julki (Aleksandra Hamkało) i Barta (Piotr Głowacki)! Na drodze do szczęścia młodej pary stoi jednak Wera (Magdalena Celmer), która upatrzyła sobie lekarza, gdy ten przebywał na odwyku i od tego czasu robi wszystko, aby go uwieść!

Blanka zakocha się w Radwanie?! Maciek będzie bardzo zazdrosny!Zobacz więcej

W 742. odcinku serialu "Na dobre i na złe" Wera zaprosi Barta na lekcje tańca. Przyszły pan młody przyjmie zaproszenie, ponieważ chce dobre wypaść podczas pierwszego tańca na weselu. Po treningu zostanie jednak przyłapany przez Julkę, która nie będzie zadowolona z tego, że jej narzeczony wciąż zadaje się z Werą.

Salowa ze szpitala w Leśnej Górze nie będzie zamierzała odpuścić! Jeszcze tego samego dnia, pod koniec pracy, Wera podejdzie do Barta i pocałuje go w usta! Zaskoczony lekarz stanie jak wryty! Relacje międzyludzkiej nigdy nie były jego mocną stroną, a takie zainteresowanie ze strony kobiet zwyczajnie go przytłacza!

Którą z kobiet ostatecznie wybierze? Czy zostawi Julkę przed samym ślubem?

Jako dziecko była gwiazdą, jednak później zniknęła z showbiznesu. Jak dzisiaj wygląda dawna serialowa Julka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×