"Na dobre i na złe" odcinek 743. Hania znowu wplątana w aferę łapówkarską! Borys jej pomoże? [CO SIĘ WYDARZY]

W 743. odcinku "Na dobre i na złe" Hania znowu zostanie oskarżona o przyjęcie łapówki, oczywiście wszystko przez swoją matkę. Borys przytuli ją na pocieszenie i zobaczy to Michał... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Na dobre i na złe" odcinek 743. w środę, 15.05.2018 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Matka Hani (Marta Żmuda Trzebiatowska), Lucyna (Anna Samusionek) nie ma wstydu! Już raz wplątała córkę w aferę łapówkarską i okradła ją z pieniędzy, a teraz wróci i to nie po to, by przeprosić. Namiesza jeszcze bardziej!

Powrót matki Hani! Sikorka nie będzie chciała jej znać!Zobacz więcej

W 743. odcinku "Na dobre i na złe" Lucyna pojawi się w Leśnej Górze. Okaże się, że wmówiła jednemu z pacjentów, Grzegorzowi (Maciej Gąsiorek), że musi dać Hani łapówkę, żeby zostać zoperowanym szybciej. Nie wszystko pójdzie zgodnie z jej planem, bo pacjent wręczy pieniądze schowane w bombonierce, nie jej, ale Hani. Będzie próbowała je odzyskać, ale trafią one do sekretarki (Monika Figura), a potem do Borysa (Marcin Zacharzewski)! Ordynator od razu wezwie do siebie Sikorkę.

- Haniu... Wcześniej byłe te niejasne sugestie związana z panią Stefanią… Ja już sam nie wiem, co o tym myśleć… Rozumiesz, to jest jakby… Musimy to wyjaśnić albo będę zmuszony to zgłosić…

W końcu Hania odkryje, że to jej matka stoi za wszystkim. Zmusi ją do wyjaśnienia sprawy. Lucyna będzie próbowała załagodzić sprawę z Borysem, ale on nie da się zaczarować. Później powie Sikorce, że współczuje jej takiej matki i przytuli ją na pocieszenie. Tę scenę zobaczy Michał (Mateusz Janicki)...

Michał pocałuje Hanię na ślubie Julki i Barta! Będą razem?Zobacz więcej

Czy matka Sikorki wyjaśni całą aferę i oczyści córkę z zarzutów?

Zobacz galerię

Marta Żmuda Trzebiatowska o Hani w "Na dobre i na złe":

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×